I keď sa to možno nezdá, svetovo známy e-shop GearBest.com je k dispozícii všetkým priaznivcom kvalitných a cenovo výhodných produktov už takmer tri roky. O pár dní bude teda oslavovať svoje tretie narodeniny, pri ktorých chce patrične odmeniť aj všetkých svojich zákazníkov.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Tí teda budú mať šancu využiť narodeninové zľavy ohromného množstva produktov, ktoré budú doslova extrémne. Za všetko hovorí dvojica inteligentných gadgetov, o ktorých si môžeš prečítať niečo nižšie. Ešte predtým ti ale odporúčame venovať pozornosť nasledujúcej informácii. Aby GearBest dokázal všetkým svojim zákazníkom, že si nesmierne cení ich priazeň, rozhodol sa usporiadať súťaž o skvelý OnePlus 3T.

zdroj fotografie: OnePlus

Ten má možnosť získať každý, kto už počas tohto roka uskutočnil objednávku akéhokoľvek produktu zo stránok tohto internetového obchodu. Zapojenie do súťaže prebieha v niekoľkých jednoduchých krokoch. Na začiatok budeš požiadaný o prihlásenie a zaslanie čísla objednávky z tohto roka, s ktorou si bol najviac spokojný a považuješ ju za najlepšiu. Ďalej môžeš zanechať svoje priania alebo pripomienky a taktiež budeš požiadaný, aby si navštívil GearBestBlog a do textového pola opísal nadpis prvého článku.

zdroj fotografie: OnePlus

Zapojiť sa do súťaže o OnePlus 3T

K tomu všetkému tiež môžeš navštíviť stránku so všetkými zľavovými kupónmi, pričom sa ti rozhodne oplatí zreferovať či si na nej našiel to, čo si hľadal. Za všetky tieto kroky získaš 5 bodov a čím ich máš viac, tým väčšiu máš šancu na výhru. Aby toho nebolo málo, po zdieľaní súťaže pomocou tvojho vlastného linku získaš ďalších 10 bodov za každú osobu, ktorá sa do nej z tohto tvojho odkazu zapojí.

Xiaomi Mi Band 2

Cena: 12 €

To však nie je ani zďaleka všetko, práve naopak. Ako sme v úvode spomínali, GearBest sa pri príležitosti osláv rozhodol znížiť cenu niekoľkých zaujímavých produktov. Patrí medzi ne aj najznámejší fitness tracker Xiaomi Mi Band 2, ktorý ťa bude od zajtrajšieho dňa, teda 6. marca, stáť iba fantastických 12 €. Ponúka pritom množstvo senzorov, ktoré monitorujú tvoj spánok, ale aj pohybovú aktivitu či tep srdca. Na jeho vrchnej strane sa nachádza monochromatický displej, ktorý slúži na zobrazenie počtu prejdených krokov, aktuálneho času či počtu spálených kalórií.

Kúpiť Xiaomi Mi Band 2 za 12 €

Taktiež sa na ňom zobrazujú informácie o notifikáciách prichádzajúcich na tvoj smartón, s ktorým môže byť Xiaomi Mi Band 2 prepojený pomocou Bluetooth funkcionality. Tento inteligentný náramok je jednoznačne najlepší svojho druhu a s prihliadnutím na jeho cenovku ti rozhodne odporúčame jeho kúpu, nakoľko sa takáto výnimočná ponuka už nemusí opakovať. Medzi jeho výhody patrí tiež poriadne dlhá výdrž na jedno nabitie a odolnosť proti preniknutiu vody a prachu vďaka certifikácii IP67. Náramok ťa tiež dokáže upozorniť v prípade, že sa dlhšiu dobu nepohybuješ, a tak ideálne poslúži aj ako povzbudzujúci prvok pri snahe o zmenu tvojej postavy.

TV Box Scishion V88

Cena: 13 €

zdroj fotografie: AndroidTVBox

Za obdobne nízku sumu tiež môžeš získať lákavý TV Box Scishion V88, ktorý dokáže behom krátkych chvíľ premeniť klasický televízor na televízor inteligentný. Táto nevýrazná čierna krabička obsahuje 4-jadrový procesor Rockchip 3229, ktorému dopomáha 1 GB RAM pamäte a grafický akcelerátor Mali-400. K tomu sa tiež dostalo na 8 GB interné úložisko, na ktoré je možné ukladať aplikácie, ale aj iné dáta. Túto pamäť budeš taktiež môcť rozšíriť pomocou SD karty alebo USB kľúča či dokonca externého HDD.

zdroj fotografie: AndroidTVBox

Spomínané aplikácie následne bežia na Androide v poupravenej verzii 5.1 Lollipop, ktorá je prispôsobená na veľkú obrazovku. Tento šikovný pomocník vhodný do každej obývačky poslúži aj na streamovanie jemného 4K videa či 3D obrazu. Za zmienku stojí aj široká konektivita, keďže tento výnimočný TV Box ponúka až 4 USB sloty, AV slot, SPDIF slot, Ethernet, HDMI a už spomínaný slot na SD kartu. Scishion V88 ponúka v základnom balení diaľkový ovládač, ale aj HDMI kábel, takže s jeho dodatočným kupovaním nemusíš mať žiadne starosti. Toto všetko bude už od zajtra, 6. marca, stáť skvelých 13 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
14%
Páči sa mi to
36%
Chcem to
36%
Mám to
7%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
7%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.