E-shop Gearbest.com oslavuje 2 výročie, mnoho zliav a skvelá súťaž o smartfón

banner-mi5
Nepochybne mnohí z vás už objednávali z e-shopu Gearbest.com, ktorý sa za 2 roky pôsobnosti etabloval v naozaj gigantický obchod. Na počesť oslavy druhého roka sa e-shop rozhodol odmeniť fanúšikov naozaj skvelou súťažou o hodnotné ceny a vysokými zľavami na široké množstvo produktov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Najprv si niečo povieme o súťaži, v ktorej sa hrá o smartfón Xiaomi Redmi Note 3respektíve o zľavy v maximálnej hodnote až 350 €. Princíp súťaže je naozaj jednoduchý. Primárnym cieľom hry je symbolicky torta, ktorú musí daný fanúšik rozkrájať. Pri prvom vstupe sú k dispozícii 3 pokusy na krájanie.  V prípade, že chcete mať aj ďalšie pokusy, musíte minút 20 Gearbest bodov. Skvelou správou je, že každá časť torty môže obsahovať spomínané zľavy alebo dokonca aj smartfón. Všetky vaše získané kupóny si môžete pozrieť tu. Hra bude spustená do 24. marca.

Hraj v súťaži s Gearbest.com

Ashampoo_Snap_2016.03.21_19h20m04s_005_
Skvelé ponuky sa však nevzťahujú len na spomínanú hru s tortou. E-shop taktiež spúšťa ďalšiu hru, ktorá je rozdelená do viacerých kategórií. V každej sú pritom k dispozícii rozličné akciové ponuky a zariadenia. Kompletný prehľad nájdete na tomto odkaze. Prvé kolo bolo bohužiaľ bleskové a prípadný záujemcovia museli jednať naozaj rýchlo. Akcia sa spúšťa o 18:00 nášho času a pre každý produkt je vyhradených 10 kusov. Výborným príkladom je napríklad Ulefone Paris za neskutočných 64 €.

Ashampoo_Snap_2016.03.21_19h18m08s_003_

Ďalej je k dispozícii aj výpredaj tabletov s Intel procesormi, medzi ktorými nájdeme naozaj nadupané kúsky. V neposlednom rade je pre fanúšikov pripravená aj zľava na produkty najväčších čínskych výrobcov. Xiaomi Redmi Note 3 Pro vo verzii s 3 GB RAM a 32 GB úložiskom môže byť váš už za skvelých 208 €. Najnovší high-end tablet Xiaomi MiPad 2 stojí pre zmenu 164 €. Naozaj je z čoho vyberať a bez pochýb si každý príde na svoje. Prehľad o celej akcii nájdete na tejto stránke.

Ashampoo_Snap_2016.03.21_19h18m36s_004_

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.
 • Jakub Adamec

  Myslíte, že aj akcie budú trvať do 24. marca?

 • Pepo

  Otázka na redakciu. Neviete prosím, ako je to pri telefónoch od Xiaomi z GearBest.com? Je tam totiž písané, že zmena ROM vedie k zrušeniu záruky. To si tam nemôžem dať ani CZ/Sk ROM tým pádom, však? Ďakujem

  • Ak máte záujem o model Xiaomi Redmi Note 3 a novší, odomknutie bootloadera ako takého by záruku na telefón narušiť nemalo. Každý predajca však môže mať iné podmienky a ak to takto píšu, potom asi o záruku prídete. Na kúpu Xiaomi telefónov odporúčam e-shop iBuygou.com :)

   • Pepo

    V prvom rade ďakujem za odpoveď. Ešte by som sa chcel spýtať, pokiaľ to nevadí, ako je to momentálne s ROM pri modely Redmi Note 3 PRO. Bol tu aj článok o Global ROM, ale neviem či som to správne pochopil. Ak nahrám túto Global ROM cez MiFlash do telefónu kúpeného cez ibuygou.com, tak tam bude CZ/SK jazyk a neprídem o OTA aktualizácie? Chápem to správne? :) Vďaka