Natáčanie seriálu, ktorého dej sa odohráva pred Game of Thrones, sa už začalo. Miesto, kde sa bude točiť, je fanúšikom známe. O téme píše Entertainment Weekly.

Napriek nedávnemu koncu poslednej série Game of Throne, sa už začal natáčať nový seriál, ktorého dej sa bude odohrávať pred udalosťami legendárneho seriálu. Točiť sa začalo v Severnom Írsku, ktoré je fanúšikom GoT už pomerne známe, keďže sa tam natáčala väčšina sérií.

Jeho režisérkou bude S.J. Clarkson (Jessica Jones) a scenár majú na starosti Jane Goldman (X-Men: First Class) spolu s George R.R. Martinom. Dej sa bude podľa Martina odohrávať približne 5000 rokov pred udalosťami v Game of Thrones, píše Entertainment Weekly.

Zobraziť celú galériu (2)
Screenshot / Youtube / Richard Bangs

„Westeros je v tomto čase veľmi odlišné miesto ako v Game of Thrones,“ povedal Martin. „Neexistuje žiadny železný trón, žiadny Targaryenovci, pôjde o úplne iný, starší svet a dúfajme, že to bude pre seriál zaujímavé.“, dodal. Taktiež hovorí, že seriál bude mať názov The Long Night, podobne ako tretia epizóda záverečnej série Game of Thrones.

Hlavnou herečkou seriálu bude Naomi Watts (King Kong) a do celkového obsadenia patria napríklad aj Naomi Ackie (Lady Macbeth), Josh Whitehouse (Poldark) alebo Alex Sharp (The Hustle), píše iNews. Aj keď má byť prvá séria hotová koncom budúceho roka, seriál uvidíme pravdepodobne až na jar v roku 2021, nakoľko to je čas, kedy HBO premiérovalo ​​nové série Game of Thrones.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom