Do predstavenia najočakávanejšej vlajkovej lodi tohto roka ostáva už iba osem dní. Samsung Galaxy S8 sme už videli na mnohých fotografiách a dokonca aj na zopár videách. 

Vo videách sa ale S8-čka doteraz ukázala iba na pár sekúnd a aj to iba vo vypnutom stave. Nové video síce taktiež netrvá dlho, no S8-čka je v ňom aspoň zapnutá. Opäť teda môžeme vidieť tenké rámiky okolo displeja, zaoblené rohy a snímač odtlačkov prstov na zadnej strane. Na pár sekúnd sa nám naskytá pohľad aj na nové prostredie operačného systému, ktoré nahradí neslávne známy TouchWiz.

Samsung Galaxy S7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Už dávnejšie sa špekulovalo, že v balení nájdeme rovnako aj nové slúchadlá vyvinuté spoločnosťou AKG, ktorá je zaručeným špecialistom na kvalitný zvuk. Samsung nakoniec túto informáciu oficiálne potvrdil a pri predstavení čerstvého tabletu Galaxy Tab S3 ich na pódiu dokonca ukázal. Slúchadlá disponujú vcelku štýlovým dizajnom a pleteným káblom. K predchádzajúcim vlajkovým lodiam boli pritom balené slúchadlá len s klasickým plastovým káblom.

galaxy s8
zdroj fotografie: Techrum

nenechaj si ujsť
Konkurencia pre Siri a Google je tu! Privítaj nového virtuálneho asistenta Bixby od Samsungu

Aký zvukový zážitok tieto slúchadlá ponúknu, zatiaľ nevieme. Dúfame však, že budú oveľa, oveľa kvalitnejšie ako tie, ktoré balil Samsung k svojim vlajkovým lodiam doteraz. Tento týždeň tak ešte musíme vydržať, no o to viac sa tešíme na budúcotýždňové oficiálne predstavenie.

zdroj fotografií: Techrum, Gigglehd

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom