banner-galaxy-a3-a5Už dlhé mesiace sa špekuluje o novom nástupcovi minuloročnej vlajkovej lode Galaxy S7 od Samsungu. Doteraz však neboli oficiálne potvrdené žiadne z informácií, ktoré sa stihli dostať na internet. Jedna správa je však istá. Šéf Samsungu potvrdil, že novinku na výstave MWC 2017 neuvidíme, čo je pre mnohých veľké sklamanie.

Dlho očakávaná výstava MWC 2017 v Barcelone je „pútnickým“ miestom pre mnohých milovníkov smartfónov, ktorí si nechcú nechať ujsť predstavenie všetkých tých fantastických modelov. Tie sú z roka na rok lepšie a na výstave bude mnoho výrobcov, ktorí nám ukážu tie najlepšie kúsky zo svojej dielne. Jeden však bude medzi nimi chýbať. Po minulé roky sme boli pri Samsungu zvyknutí, že svoje top modely odhalil už vo februári práve na výstave v Barcelone. Tento rok sa jej však nezúčastní, čo potvrdil aj šéf spoločnosti, DJ Koh.

Galaxy-S8-edge-case-renders
zdroj fotografie: SlashGear

TIP: 17 kľúčových vlastností, ktorými môže reálne disponovať Samsung Galaxy S8

Podľa doterajších informácií je možné, že sa nový Samsung Galaxy S8 dočká svojej premiéry v priebehu marca alebo začiatkom apríla na vlastnej konferencii v New Yorku. Tí, ktorí si už naň pripravovali svoje peňaženky tak môžu ešte chvíľu šetriť. Novinka zrejme príde v dvoch veľkostných variantoch a to s 5″ displejom pre menší model, zatiaľ čo bývalých majiteľov modelu Galaxy Note 7 určite poteší obrazovka s veľkosťou až do 6″. Pri očakávanom modeli by mal Samsung z názvu vypustiť aj označenie „edge“, pretože obe verzie budú disponovať zahnutým displejom po okrajoch. V novej S8-ke Samsung využije aj nový snímač odtlačkov prstov, ktorý už nebude zabudovaný v hardvérovom tlačidle, ale dostane sa priamo do displeja zariadenia.

S8-video-1zdroj fotografie: Business Insider

Ďalšie špekulácie sľubujú aj obrovskú operačnú pamäť RAM s veľkosťou neuveriteľných 8 GB a špičkové stereo reproduktory. Po niekoľkých rokoch čakania sa majitelia Samsungov pri modeli Galaxy S8 dočkajú aj fotoaparátu, ktorý nebude vytŕčať z konštrukcie zariadenia. Je naozaj skvelé predstaviť si všetky tieto vymoženosti a technológie v nadchádzajúcom Samsungu Galaxy S8, no všetky oficiálne informácie budú známe až pri jeho predstavení, na ktoré si ešte nejaký ten týždeň musíme počkať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom