Podľa známeho analytika Ming-Chi Kuo z KGI Securities príde nový Samsung Galaxy S8 až v siedmich farebných prevedeniach. Očakáva, že sklenená konštrukcia sa bude vyrábať minimálne v zlatom, striebornom, svetlo-čiernom, matnom čiernom, modrom, orchideovom a ružovom prevedení. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Na internete sa dnes objavilo sedem nových fotografií Galaxy S8-čky vo svetlo-čiernom prevedení. Z angličtiny si môžeme „bright black“ preložiť ako lesklú čiernu, ktorá sa vo veľkom rozšírila po príchode iPhonu 7 Jet Black. Súdiac podľa uniknutých fotografií teda vyzerá veľmi podobne. Otázne však je, či sa smartfón na fotografiách aj reálne dostane do predaja alebo ide iba o prototyp, ktorý sa na pulty predajní nikdy nedostane.

Samsung Galaxy S7 edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

galaxy s8
zdroj fotografie: Weibo

nenechaj si ujsť
Už vieme takmer všetko: Masívny únik detailných špecifikácií Samsungu Galaxy S8 a S8+!

Zariadenie na fotkách nie je zapnuté, čiže môžeme vidieť iba lesklú čiernu „dosku“ so zahnutými hranami po bokoch. Na zadnej strane sa však nachádza logo Samsungu, fotoaparát, LED blesk, snímač srdcového tepu a snímač odtlačkov prstov. Teda presne tá výbava, o akej sme v posledných mesiacoch počuli. Ak by výrobca vydal S8-čku aj v tomto farebnom prevedení, určite by nad ňou začali uvažovať aj tí, ktorých pôvodne až tak nezaujímala, keďže musíš uznať aj ty, že vyzerá naozaj k svetu, no nie?

zdroj fotografií: Weibo

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
38%
Chcem to
13%
Mám to
13%
Nepáči sa mi to
38%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.