Podľa známeho analytika Ming-Chi Kuo z KGI Securities príde nový Samsung Galaxy S8 až v siedmich farebných prevedeniach. Očakáva, že sklenená konštrukcia sa bude vyrábať minimálne v zlatom, striebornom, svetlo-čiernom, matnom čiernom, modrom, orchideovom a ružovom prevedení. 

Na internete sa dnes objavilo sedem nových fotografií Galaxy S8-čky vo svetlo-čiernom prevedení. Z angličtiny si môžeme „bright black“ preložiť ako lesklú čiernu, ktorá sa vo veľkom rozšírila po príchode iPhonu 7 Jet Black. Súdiac podľa uniknutých fotografií teda vyzerá veľmi podobne. Otázne však je, či sa smartfón na fotografiách aj reálne dostane do predaja alebo ide iba o prototyp, ktorý sa na pulty predajní nikdy nedostane.

Samsung Galaxy S7 edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

galaxy s8
zdroj fotografie: Weibo

nenechaj si ujsť
Už vieme takmer všetko: Masívny únik detailných špecifikácií Samsungu Galaxy S8 a S8+!

Zariadenie na fotkách nie je zapnuté, čiže môžeme vidieť iba lesklú čiernu „dosku“ so zahnutými hranami po bokoch. Na zadnej strane sa však nachádza logo Samsungu, fotoaparát, LED blesk, snímač srdcového tepu a snímač odtlačkov prstov. Teda presne tá výbava, o akej sme v posledných mesiacoch počuli. Ak by výrobca vydal S8-čku aj v tomto farebnom prevedení, určite by nad ňou začali uvažovať aj tí, ktorých pôvodne až tak nezaujímala, keďže musíš uznať aj ty, že vyzerá naozaj k svetu, no nie?

zdroj fotografií: Weibo

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom