Phablet Galaxy Note 8 by sa konečne mohol stať prvým zariadením od Samsungu s duálnym fotoaparátom, a to nielen takým hocijakým!

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Analytik z KGI Securities, Ming-Chi Kuo, sa už ukázal ako dôveryhodný zdroj informácií zo zákulisia Apple. Pokiaľ sa nepletie ani s informáciami o Note 8, tak sa určite máme na čo tešiť. Podľa neho totiž ponúkne phablet duálny fotoaparát s 3-násobným optickým zoomom, optickou stabilizáciou obrazu a 12 MPx, respektíve 13 MPx rozlíšením snímačov. Nemalo by sa pritom jednať o fotoaparát, ktorý sa medzi konkurenciou stratí.

Samsung Galaxy S8+ môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

samsung galaxy note 8

Prototyp Galaxy S8 s duálnym fotoaparátom

zdroj fotografie: KK/Weibo

nenechaj si ujsť
Tento koncept a hardvérové špecifikácie predstavujú všetky naše túžby o Samsungu Galaxy Note 8

Podľa analytika dokonca predbehne aj duálny fotoaparát v minuloročnom iPhone 7 Plus a výrazným spôsobom posunie fotografické schopnosti bežných smartfónov. Samsung najskôr experimentoval s duálnym fotoaparátom ešte pri S8-čke, no do finálneho produktu sa nakoniec nedostal. Juhokórejský gigant to odôvodnil najmä tým, že takýto fotoaparát vyžaduje ešte vyššiu cenu a lepšiu hardvérovú výbavu.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.