Hype okolo Samsungu Galaxy S8 už pomaly upadá, čo nás vedie k tomu, aby sme sa začali čoraz viac zaujímať o očakávaný phablet Galaxy Note 8. Známy dizajnér Benjamin Geskin nezaháľa a už nám stihol ukázať svoje predstavy. 

Jeho koncept vychádza z vlajkovej lode Galaxy S8, ktorú zväčšil a previedol zopár zmien na zadnej strane. Okolo displeja tak naďalej nájdeš tenké rámiky a všimnúť si môžeš aj zahnutie displeja po oboch stranách. Snímač odtlačkov prstov šikovne odstránil zo zadnej strany a premiestnil ho na prednú. Spozorovať ho ale nemôžeš, pretože je zabudovaný priamo v displeji. O Galaxy Note 8 s duálnym fotoaparátom sa šepká už dlhšiu dobu. Benjamin preto do svojho konceptu zakomponoval aj tento veľmi dôležitý prvok.

Samsung Galaxy S8+ môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

samsung galaxy note 8
zdroj fotografie: Twitter / Benjamin Geskin

nenechaj si ujsť
Samsung vraj už začal pracovať na Galaxy S9. Informácie o Note 8-čke zas prezrádzajú kľúčovú vlastnosť

Spolu s rendermi zverejnil aj predstavy o tom, čo by rád našiel pod kapotou. Je to napríklad 6,4-palcový 4K Infinity displej, stereo reproduktory či 4000 mAh batéria. Veľkosťou sa teda dá porovnať s modelom Galaxy S8+, ktorý ponúka 6.2-palcový displej a zrejme bude aj menej stáť. O jednej zásadnej vlastnosti sa autor nezmienil a je ňou populárny stylus S-Pen, ktoré je od začiatku symbolom rady Note. Postačí teda 4K displej, duálny fotoaparát a stereo reproduktory na to, aby zákazníci uprednostnili Note 8 pred Galaxy S8+? V našom prípade je verdikt jasný, určite stačí. A čo ty?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom