Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Po minulo týždňovej odmlke sa opäť vraciame s novým dielom Gadgetov z Číny. V dnešnom výbere nechýbajú vhodné doplnky do domácnosti a pripravili sme si pre vás aj zopár praktických gadgetov, ktoré sa zídu počas dovoleniek a počas športových aktivít. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi merač kvality vody (10,36 €)

Prvým dnešným gadgetom je výborná všestranná pomôcka do domácnosti. Jedná sa o merač kvality vody od spoločnosti Xioami. Tento zaujímavý gadget sa môže hodiť v prípade, že nepoznáte kvalitu pitnej vody napríklad v dovolenkových hoteloch. Telo zariadenia je vodotesné podľa certifikácie IPX6.

Kúpiť v Tinydeal.com

Xiaomi WiFi router s 1 TB úložiskom (130,11 €)

Ďalším gadgetom v dnešnom výbere je opäť produkt od čínskeho giganta Xiaomi. Jedná sa o WiFi router a hard disk v jednom. Zariadenie v sebe skrýva duálny procesor s taktom 1 GHz a 256 MB RAM. Router samozrejme podporuje 2,4 GHz aj 5 GHz pásmo. Interné úložisko má kapacitu 1 TB. Tu prichádza na scénu výborná vlastnosť, ktorá sa môže hodiť v prípade, že ste ďaleko od svojho bytu alebo domu. Xiaomi pripravilo pre toto zaujímavé zariadenia vlastný systém, ktorý je možné jednoducho ovládať cez aplikáciu a vzdialene pristupovať k súborom, ktoré sú uložené na hard disku.

Kúpiť v Tinydeal.com

Bluetooth športové slúchadlá (7,74 €)

Určite mnohí z vás, ktorí nás sledujete ste náruživí fanúšikovia rôznych typov športu. Aj pre vás sme si pripravili ďalší gadget, ktorý sa hodí najmä pre bežeckú kategóriu športovcov. Bluetooth športové slúchadlá nie sú žiadnou raritou a na trhu je ich tisíce. Tieto konkrétne sme zvolili vďaka priaznivej cenovke a modernému vzhľadu. Komunikácia medzi smartfónom a slúchadlami prebieha cez Bluetooth 2.1. Výstupný zvuk zo slúchadiel je na výbornej úrovni a vy si tak počas športových aktivít vychutnáte aj hudbu v kvalitnom prevedení.

Kúpiť v Tinydeal.com

Inteligentná váha od Xiaomi (17,36 €)

Po úspešnej a výdatnej športovej aktivite je čas na pravidelný rituál v podobe zistenia koľko sme vlastne schudli. V modernom technologickom svete 21. storočia tu máme inteligentné váhy, ktoré vám ukážu oveľa viac ako len nejakú hmotnosť. Ďalší gadget od spoločnosti Xiaomi zmení obraz o váhach. Tento zaujímavý kúsok komunikuje so smartfónom cez technológiu Bluetooth 4.0 pomocou aplikácie, ktorá dokáže sledovať až 16 ľudí a zaznamenávať štatistiky.

Kúpiť v Tinydeal.com

LED svietidlo so senzorom pohybu (10,54 €)

Posledným gadgetom v dnešnom výbere je LED svietidlo so senzorom pohybu. Napájanie je zabezpečené pomocou solárnych článkov. Tento zaujímavý kúsok sa tiež môže hodiť v prípade, že sme na dovolenkách, nakoľko ho môžeme umiestniť na miesto, kde v prípade nejakého pohybu sa rozsvieti a upozorní vašich susedov. Zariadenie obsahuje 3 režimy svietivosti, ktoré sú určené pre rôzne obdobia dňa.

Kúpiť v Tinydeal.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú