Fanúšikovia futbalu sa už pripravujú na novú sezónu ligových zápasov, ktoré bude možné u nás sledovať hneď na niekoľkých programoch. Najvyššiu anglickú futbalovú súťaž, Premiere League, nájdeme aj v ponuke týchto dvoch slovenských operátorov.

Dokonalý športový zážitok z Premier League ponúkne aj Orange

Orange pridáva do svojej televízie ďalší skvelý športový obsah. Okrem exkluzívnej Ligy majstrov a Fortuna Ligy bude už koncom tohto týždňa vysielať aj najvyššiu anglickú futbalovú Premier League. Orange TV tak športovým fanúšikom ponúkne všetky ligy, ktoré Slovákov najviac zaujímajú.

• Už 9. augusta začne vysielať stanica Premier Sport.
• V Orange TV pribudnú dva nové prémiové športové balíky Premier Šport a Super Šport +.
• Novinky budú dostupné pre všetky TV platformy – Orange TV na optike, cez satelit aj cez internet.
• Zákazníci Orange TV tak budú môcť sledovať tie najzaujímavejšie futbalové ligy – Ligu majstrov, Premier League, ale aj slovenskú a českú Fortuna Ligu.

Po Lige majstrov už aj Premier League

Orange športovým fanúšikom dopraje tie najlepšie futbalové zážitky – ponuku rozšíri o ďalšiu prestížnu súťaž – anglickú Premier League, ale tiež anglickú Championship a škótsku Premiership. Vysielať ich bude na prémiovom TV kanáli Premier Sport, ktorý začne vysielať 9. augusta.

Pri reštarte našej televízie pred necelým rokom sme fanúšikom sľúbili, že budeme športový obsah aj ďalej dopĺňať. Počas roka sme kontinuálne prinášali na kanáli Orange Sport novinky z rôznych športových odvetví, aby sme poskytli čo najbohatší obsah. Teraz, po pridaní špičkových ostrovných futbalových súťaží už môžeme povedať aj to, že Orange TV vie fanúšikom ponúknuť futbalové ligy, o ktoré je medzi divákmi na Slovensku najväčší záujem,“ hovorí Karol Flak, manažér pre oblasť televíznych služieb v Orangei.

Zákazníci ho nájdu v dvoch nových prémiových balíkoch – Balíku Premier Šport a Balíku Super Šport +. Prvý z nich, Balík Premier Šport, bude obsahovať stanicu Premier Sport HD a k dispozícii bude za 2 eurá mesačne. Balík Super Šport + bude obsahovať 14 športových TV staníc – vrátane Orange Sport, ktorá exkluzívne vysiela Ligu majstrov UEFA. Mesačný poplatok za Balík Super Šport + bude 6 eur.

Balík Premier Šport Balík Super Šport +
2 € mesačne 6 € mesačne
1 TV stanica

Premier Sport HD

14 TV staníc
Orange Sport, Orange Sport 2, Orange Sport 3, Orange Sport 4, Premier Sport HD, Arena Sport 1 HD, Arena Sport 2, Extreme Sport Channel, Fishing and Hunting, Golf channel HD, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD, Sport 1 HD, Sport 2 HD

 

Najlepšie futbalové zážitky pre každého

Nové prémiové balíky si budú môcť zakúpiť zákazníci služby Orange TV, a to na všetkých dostupných platformách – na optike, cez satelit aj cez internet. Dostupné budú pre všetky úrovne TV služby – Basic, Optimal aj Premium. Pre športových fanúšikov, ktorí ale nie sú zákazníkmi Orangeu, je aj naďalej k dispozícii mesačné SMS predplatné Orange TV Šport, ktorá však nový Premier Sport HD neobsahuje.

Súčasť balíka Všetky prémiové balíky

Stanica Premier Sport HD bude zároveň automatickou súčasťou balíka Všetky prémiové balíky.

Ten najlepší TV obsah aj v balíku Love

Službu Orange TV môžu mať zákazníci nielen samostatne, ale je aj súčasťou balíka služieb Love – pohodlne cez optiku alebo satelit. V Love balíku získava zákazník od Orangeu všetko, čo na komunikáciu a zábavu potrebuje – aj televíziu, aj paušál s nekonečnými volaniami, aj pevný internet. A ešte množstvo výhod k tomu.

Zákazníci Magio TV od Telekomu i zákazníci DIGI SLOVAKIA budú mať aj v novej futbalovej sezóne tú najlepšiu športovú ponuku. Slávna anglická futbalová Premier League zostáva v ponuke Magio TV aj naďalej. Ostrovný futbal vo svojej plnej kráse, s množstvom dramatických a emotívnych momentov, dôrazných súbojov a hviezd zelených trávnikov je veľkým lákadlom pre obrovské množstvo fanúšikov na celom svete.

Premier League aj v ponuke Telekomu

Zákazníci Magio TV i DIGI SLOVAKIA si budú môcť pozrieť zápasy Premier League na úplne novom televíznom kanáli s názvom PREMIER SPORT. Už 9. augusta 2019 o 9-tej hodine večer odštartuje maratón priamych prenosov, záznamov, magazínov a štúdií otváracím zápasom novej sezóny medzi Liverpool FC a Norwich City.

Ešte viac zápasov Premier League

V predchádzajúcej sezóne bolo maximum stanovené na 200 priamych prenosov, pričom v ďalej sezóne bude možné odvysielať o 32 zápasov navyše.

Všetky informácie na jednom mieste

Takmer 30 magazínov mesačne, štúdiá k top zápasom, exkluzívni hostia či pravidelný sumár zostrihov z duelov nižších anglických súťaží. Spolu s novým kanálom štartuje aj úplne nová relácia PL Focus. Každý utorok večer prinesie tie najzaujímavejšie informácie z aktuálneho diania v Premier League.

Megašlágre už počas leta

Premier League štartuje nový ročník dávkou veľkých šlágrov, ktoré nemôžu vo vysielaní PREMIER SPORT chýbať. Ich súčasťou budú štúdiá so zaujímavými hosťami. Medzi prvé derby sezóny sa určite radia zápasy:

  • 11.08.2019 17:00 Manchester United – Chelsea
  • 17.08.2019 18:00 Manchester City – Tottenham
  • 24.08.2019 18:00 Liverpool – Arsenal

PL Fantasy

V ďalšej sezóne nebude chýbať ani liga pre divákov v podobe PL Fantasy, kde si budú môcť fanúšikovia poskladať svoj tím, zbierať body či hrať o zaujímavé ceny pre tých najlepších.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom