Veľká zmena: Futbalové zápasy z Premier League odvysielajú až dvaja slovenskí operátori
Fanúšikovia futbalu sa už pripravujú na novú sezónu ligových zápasov, ktoré bude možné u nás sledovať hneď na niekoľkých programoch. Najvyššiu anglickú futbalovú súťaž, Premiere League, nájdeme aj v ponuke týchto dvoch slovenských operátorov.
Dokonalý športový zážitok z Premier League ponúkne aj Orange
Orange pridáva do svojej televízie ďalší skvelý športový obsah. Okrem exkluzívnej Ligy majstrov a Fortuna Ligy bude už koncom tohto týždňa vysielať aj najvyššiu anglickú futbalovú Premier League. Orange TV tak športovým fanúšikom ponúkne všetky ligy, ktoré Slovákov najviac zaujímajú.
• Už 9. augusta začne vysielať stanica Premier Sport.
• V Orange TV pribudnú dva nové prémiové športové balíky Premier Šport a Super Šport +.
• Novinky budú dostupné pre všetky TV platformy – Orange TV na optike, cez satelit aj cez internet.
• Zákazníci Orange TV tak budú môcť sledovať tie najzaujímavejšie futbalové ligy – Ligu majstrov, Premier League, ale aj slovenskú a českú Fortuna Ligu.
Po Lige majstrov už aj Premier League
Orange športovým fanúšikom dopraje tie najlepšie futbalové zážitky – ponuku rozšíri o ďalšiu prestížnu súťaž – anglickú Premier League, ale tiež anglickú Championship a škótsku Premiership. Vysielať ich bude na prémiovom TV kanáli Premier Sport, ktorý začne vysielať 9. augusta.
„Pri reštarte našej televízie pred necelým rokom sme fanúšikom sľúbili, že budeme športový obsah aj ďalej dopĺňať. Počas roka sme kontinuálne prinášali na kanáli Orange Sport novinky z rôznych športových odvetví, aby sme poskytli čo najbohatší obsah. Teraz, po pridaní špičkových ostrovných futbalových súťaží už môžeme povedať aj to, že Orange TV vie fanúšikom ponúknuť futbalové ligy, o ktoré je medzi divákmi na Slovensku najväčší záujem,“ hovorí Karol Flak, manažér pre oblasť televíznych služieb v Orangei.
Zákazníci ho nájdu v dvoch nových prémiových balíkoch – Balíku Premier Šport a Balíku Super Šport +. Prvý z nich, Balík Premier Šport, bude obsahovať stanicu Premier Sport HD a k dispozícii bude za 2 eurá mesačne. Balík Super Šport + bude obsahovať 14 športových TV staníc – vrátane Orange Sport, ktorá exkluzívne vysiela Ligu majstrov UEFA. Mesačný poplatok za Balík Super Šport + bude 6 eur.
Balík Premier Šport | Balík Super Šport + |
2 € mesačne | 6 € mesačne |
1 TV stanica
Premier Sport HD |
14 TV staníc Orange Sport, Orange Sport 2, Orange Sport 3, Orange Sport 4, Premier Sport HD, Arena Sport 1 HD, Arena Sport 2, Extreme Sport Channel, Fishing and Hunting, Golf channel HD, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD, Sport 1 HD, Sport 2 HD |
Najlepšie futbalové zážitky pre každého
Nové prémiové balíky si budú môcť zakúpiť zákazníci služby Orange TV, a to na všetkých dostupných platformách – na optike, cez satelit aj cez internet. Dostupné budú pre všetky úrovne TV služby – Basic, Optimal aj Premium. Pre športových fanúšikov, ktorí ale nie sú zákazníkmi Orangeu, je aj naďalej k dispozícii mesačné SMS predplatné Orange TV Šport, ktorá však nový Premier Sport HD neobsahuje.
Súčasť balíka Všetky prémiové balíky
Stanica Premier Sport HD bude zároveň automatickou súčasťou balíka Všetky prémiové balíky.
Ten najlepší TV obsah aj v balíku Love
Službu Orange TV môžu mať zákazníci nielen samostatne, ale je aj súčasťou balíka služieb Love – pohodlne cez optiku alebo satelit. V Love balíku získava zákazník od Orangeu všetko, čo na komunikáciu a zábavu potrebuje – aj televíziu, aj paušál s nekonečnými volaniami, aj pevný internet. A ešte množstvo výhod k tomu.
Zákazníci Magio TV od Telekomu i zákazníci DIGI SLOVAKIA budú mať aj v novej futbalovej sezóne tú najlepšiu športovú ponuku. Slávna anglická futbalová Premier League zostáva v ponuke Magio TV aj naďalej. Ostrovný futbal vo svojej plnej kráse, s množstvom dramatických a emotívnych momentov, dôrazných súbojov a hviezd zelených trávnikov je veľkým lákadlom pre obrovské množstvo fanúšikov na celom svete.
Premier League aj v ponuke Telekomu
Zákazníci Magio TV i DIGI SLOVAKIA si budú môcť pozrieť zápasy Premier League na úplne novom televíznom kanáli s názvom PREMIER SPORT. Už 9. augusta 2019 o 9-tej hodine večer odštartuje maratón priamych prenosov, záznamov, magazínov a štúdií otváracím zápasom novej sezóny medzi Liverpool FC a Norwich City.
Ešte viac zápasov Premier League
V predchádzajúcej sezóne bolo maximum stanovené na 200 priamych prenosov, pričom v ďalej sezóne bude možné odvysielať o 32 zápasov navyše.
Všetky informácie na jednom mieste
Takmer 30 magazínov mesačne, štúdiá k top zápasom, exkluzívni hostia či pravidelný sumár zostrihov z duelov nižších anglických súťaží. Spolu s novým kanálom štartuje aj úplne nová relácia PL Focus. Každý utorok večer prinesie tie najzaujímavejšie informácie z aktuálneho diania v Premier League.
Megašlágre už počas leta
Premier League štartuje nový ročník dávkou veľkých šlágrov, ktoré nemôžu vo vysielaní PREMIER SPORT chýbať. Ich súčasťou budú štúdiá so zaujímavými hosťami. Medzi prvé derby sezóny sa určite radia zápasy:
- 11.08.2019 17:00 Manchester United – Chelsea
- 17.08.2019 18:00 Manchester City – Tottenham
- 24.08.2019 18:00 Liverpool – Arsenal
PL Fantasy
V ďalšej sezóne nebude chýbať ani liga pre divákov v podobe PL Fantasy, kde si budú môcť fanúšikovia poskladať svoj tím, zbierať body či hrať o zaujímavé ceny pre tých najlepších.
Čítajte viac z kategórie: Novinky
Ďakujeme, že čítaš Fontech. V prípade, že máš postreh alebo si našiel v článku chybu, napíš nám na redakcia@fontech.sk.
Teraz čítajú
Slováci prestali kupovať drahé mobily. Tento smartfón za pár šupov kupujú viac než nový iPhone
Dodá signál aj vtedy, keď všetko ostatné zlyhá. Slovenský operátor má v rukách zariadenie pre apokalypsu
Nemci urobili prevratný experiment: Ľudské bunky vystavili desaťnásobne silnejšiemu 5G, toto sa s nimi stalo
Slováci jasajú: Operátor vylepšuje dôležitú službu. Platíš menej, dátuješ viac (PREHĽAD)
Slováci si zvolili. Tento mobil si úplne zamilovali a kupujú ho viac než nový iPhone
NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP
Meteorológovia varujú aj pred výskytom supercelárnych búrok: Sobotné počasie potrápi tieto okresy
Stratili raketové zuby a oči. USA zadržali kľúčové zbrane pre Ukrajinu, dôsledky môžu byť ničivé
Na Slovensku sa formuje 5 nových politických strán. Začali zbierať podpisy na registráciu
Štrbské Pleso čaká najväčšia modernizácia za 15 rokov. Nová 8-sedačková lanovka zmení lyžovanie v Tatrách
Tragédia v Nemecku: Muž vrazil autom do ľudí, polícia nevylučuje zámer
- 24 hod
- 48 hod
- 7 dní
-
- Zničí všetko, čo mu stojí v ceste. Rusi vypustili 24 000-tonové jadrové monštrum, ktoré ovládne Arktídu
- Úplne sa pomiatla. Umelá inteligencia povedala vedcom, že chce použiť jadrové zbrane
- Obrovský hit so Stallonem dostane nečakaného nástupcu. Uvidíš v ňom ďalšiu veľkú hviezdu
- Ukrajina našla novú zbraň proti ruským dronom. Geniálne „Cukríky“ rozdávajú všetkým vojakom
- Najlepší akčný film 2025 práve pribudol online aj s dabingom. Dá sa pozrieť úplne zadarmo
-
- Totálna nehoráznosť. Večný spojenec Ruska si z Ukrajiny spravil cvičisko rakiet a Západ nechápe
- Zničí všetko, čo mu stojí v ceste. Rusi vypustili 24 000-tonové jadrové monštrum, ktoré ovládne Arktídu
- Najlepší akčný film 2025 práve pribudol online aj s dabingom. Dá sa pozrieť úplne zadarmo
- Úplne sa pomiatla. Umelá inteligencia povedala vedcom, že chce použiť jadrové zbrane
- Takýto votrelec tu ešte nebol. Sci-fi monštrum nastoľuje peklo na Zemi, máme trailer
-
- Obrovský škandál na trhu. Automobilky klamú zákazníkov, predávajú „ojazdené“ autá špinavým trikom
- Na objavenie čakal 140 miliónov rokov. 15 km pod Európou našli vedci stratený svet
- Spojenec Slovenska dostal ultimátnu zbraň. „Dračiemu ohňu“ neunikne ani jedna raketa, zasiahne aj mincu
- Totálna nehoráznosť. Večný spojenec Ruska si z Ukrajiny spravil cvičisko rakiet a Západ nechápe
- Najlepší akčný film 2025 práve pribudol online aj s dabingom. Dá sa pozrieť úplne zadarmo
Nemecko ustupuje od zelenej vlny. Fosílne palivá zatienili slnko aj vietor
Fuego opäť vybuchla. Sopka v Guatemale núti obyvateľov utekať pred skazou
Slovensko čelí veľkej AI výzve. Ak nič neurobíme, prehĺbime digitálnu priepasť
Trump kúpil Teslu na podporu Muska. Teraz otočil a chce ju predať
Zemetrasenie otriaslo známou púšťou. Tisíce domácností sú bez elektriny
NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP
Meteorológovia varujú aj pred výskytom supercelárnych búrok: Sobotné počasie potrápi tieto okresy
Stratili raketové zuby a oči. USA zadržali kľúčové zbrane pre Ukrajinu, dôsledky môžu byť ničivé
Na Slovensku sa formuje 5 nových politických strán. Začali zbierať podpisy na registráciu
Štrbské Pleso čaká najväčšia modernizácia za 15 rokov. Nová 8-sedačková lanovka zmení lyžovanie v Tatrách
Tragédia v Nemecku: Muž vrazil autom do ľudí, polícia nevylučuje zámer
Copyright© 2025 by Startitup, s. r. o. Všetky práva vyhradené