Tohtoročná vlajková loď Samsungu sa ukazuje na ďalších reálnych fotografiách. Oficiálne predstavenie síce prebehne o pár týždňov, no my už dizajn aj výbavu dávno poznáme.

Cez víkend sme informovali o krátkom videu, v ktorom sa S8-čka predviedla v celej svojej kráse. Pred predstavením úniky informácií a fotografií ani zďaleka neutíchajú, a tak sa objavili ďalšie dve fotografie, pričom tentoraz dokonca predvádzajú smartfón v zapnutom stave. Novinka je na fotografií v bielom prevedení, čiže môžeš zreteľne vidieť všetky senzory a objektív selfie fotoaparátu nad displejom. V dolnej časti sa zas naskytá pohľad aj na softvérové ovládacie tlačidlá.

Samsung Galaxy S7 edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

zdroj fotografií: Weibo

Okrem toho sa, bohužiaľ, objavili informácie o odložení začiatku predaja. Pôvodný scenár vyzeral tak, že Samsung Galaxy S8 bude predstavený 29. marca a predávať sa začne 21. apríla. Podľa známeho leakstera Evana Blassa (@evleaks) sa má ale spustenie predaja posunúť o týždeň neskôr. Nový dátum začiatku predaja tým pádom pripadá na 28. apríla.

zdroj fotografií: SlashLeaks

nenechaj si ujsť
Nenechaj si ujsť čerstvé video Samsungu Galaxy S8 a výsledok zo známeho benchmarku!

Dôvod, pre ktorý mohol Samsung posunúť tento termín, zatiaľ nepoznáme. Jednou z možností je meškajúca produkcia Snapdragonu 835 a Exynosu 8895. Ďalšou teóriou je kontinuálne testovanie batérií, aby sa nezopakovalo fiasko s modelom Galaxy Note 7. Tak či onak, jeden týždeň nie je až tak dlhá doba a veríme, že Samsungu sa počas nej podarí vymotať zo spomínaných problémov a všetko pripraví v absolútne dokonalom stave.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom