Fanúšikovia čínskeho giganta a bezrámikových smartfónov už nedočkavo čakajú na ešte stále nepredstavený model Xiaomi Mi MIX 3. Najnovšie reálne fotografie tohto zariadenia naznačujú full-screen dizajn, ktorý konkuruje najlepším.

O Xiaomi Mi MIX 3 sme dlhšie nepočuli a informácie o tomto smartfóne boli poväčšine veľmi útržkovité. Posledné dva dni to však všetko zmenili a na svetlo sveta unikli živé fotografie smartfónu. Pokiaľ sú tieto fotografie pravé, fanúšikovia full-screen dizajnov sa môžu začať tešiť.

Konečne full-screen dizajn bez brady aj od Xiaomi

Pri pohľade na fotografie prednej strany môžeme jasne vidieť, že Mi MIX 3 prinesie konečne plnohodnotný full-screen dizajn s naozaj tenkými rámikmi a bez brady. Tá zdobila jeho predchodcov Xiaomi Mi MIX, Mi MIX 2/2s a tiež najnovší model Mi8. Teraz to vyzerá tak, že iPhone X, Vivo či Oppo Find X už nebudú jedinými smartfónmi, pri ktorých sa výrobcom podarilo zbaviť brady.

Bude mať Mi MIX 3 vysúvaciu kameru?

Z fotografií je taktiež možné vidieť, že slúchadlo si našlo miesto v hornom rámiku. To isté miesto je pravdepodobne miestom aj viacerých senzorov. Jediné čo na obrázkoch nie je vidno je selfie kamera. To nás privádza k záveru, že bude vysúvacia podobne ako v prípade smartfónoch Vivo Nex a Oppo Find X. Jediné čo spochybňuje legitimitu fotografií je predinštalovaná nadstavba MIUI 9. To však môže značiť, že ide o jeden z prvých prototypov. My však dúfame, že tento prototyp sa stane aj realitou.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom