Všetci veľmi dobre vieme, že Xiaomi posledným modelom svojho športového náramku MiBand 2 udrelo klinček po hlavičke. Dalo zákazníkovi presne to, čo chcel a vznikol z toho predajný trhák. Čo by to ale bolo za trhák, keby sa neskúsila priživiť na úspechu konkurencia.

Športový náramok s jednoduchým označením W2 je teraz žhavý konkurent pre Xiaomi. Na Mi Band 2 útočí rovnakou výbavou a ultra nízkou cenou. Za cenu len 9 € prináša po dizajnovej stránke presnú kópiu Xiaomi Mi Band 2 a bez problémov je možné používať príslušenstvo pre neho určené. Základom je 0,42″ displej s rozlíšením 128 x 96 pixelov. Napájanie zabezpečuje 60 mAh batéria, ktorá podľa výrobcu zabezpečí výdrž na 10 dní až mesiac. Jeho funkcionalita je výraznejšie odlišná, než pri Xiaomi Mi Band 2. Hneď na začiatku sa líšia mobilnou aplikáciou, ktorá je základom celého zariadenia.

Kúpiť fitness náramok W2 za 9 €

W2 prichádza s výrazne jednoduchšou aplikáciou, ktorá obsahuje aj pripomienkovač pitného režimu. Nechýbajú základné funkcie ako je meranie srdcového tepu, krokomer, sledovanie spánku a upozornenie na dlhé sedenie. Ak si nepotrpíš na značku a pokročilé funkcie ako záznam behu, zdieľanie výsledkov s priateľmi a pokročilejšie nastavenia, čo sa na displeji zobrazujú, môže byť pre teba náramok W2 skvelou voľbou.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi Band 2:Lepší nielen displejom

Komunikácia so smartfónom prebieha pomocou rozhrania Bluetooth 4.0. Náramok vyžaduje pre spárovanie a správny beh aplikácie verziu operačného systému Android minimálne 4.3. Svoj vlastný športový náramok W2 teraz môžeš mať iba za 9 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú