Minulý týždeň sme sa dočkali prvého traileru na filmovú adaptáciu hry Sonic The Hedgehog. Herec Jim Carrey sa fanúšikom v koži Doktora Eggmana celkom páčil, no problém bol niekde inde. Celý internet vybuchol kvôli nekvalitným počítačovým efektom (VFX), hlavne pri vzhľade samotného Sonica. 

Hlavná postava má zuby ako človek, svalnaté lýtka a celkovo sa vôbec nepodobá na našu obľúbenú animovanú postavu. Samotný film by mohol byť vtipnou jazdou pre celú rodinu, no jednoducho sa naň nedá pozerať. Čo s tým hodlajú štúdia Sega a Paramount spraviť? K tejto téme sa vyjadril režisér filmu, Jeff Fowler. Máme sa tešiť na zmenu vizuálu?

Film Sonic The Hedgehog čaká zmena

Vyzerá to tak, že tvorcovia filmu naozaj vypočuli fanúšikov, čo sa vôbec nestáva často, informuje The Verge. Režisér Jeff Fowler sa vyjadril jasne.

Ďakujeme vám za vašu podporu. A za kritiku. Váš odkaz je hlasný a jasný… nie ste spokojní s dizajnom a chcete zmeny. A to sa aj stane. Každý v Paramount a Sega je naplno oddaný vytvoreniu tej NAJLEPŠEJ postavy, akou môže byť,” informoval Jeff Fowler vo svojom tweete.

Je teda jasné, že tieto zmeny tvorcom potrvajú nejaký ten piatok. Taktiež budú pravdepodobne stáť štúdio veľmi veľa peňazí. Otázkou teda je, či sa posunie aj dátum premiéry. Zatiaľ však nič nebolo oznámené, takže sa vydanie filmu podľa všetkého presúvať nebude. Hlavným problémom dizajnu Sonica boli jeho oči, zuby, srsť, výška a lýtka, čo je vlastne celé jeho telo, informuje Fortune.

Nenechaj si ujsť
Sme len v polovici. Aké ďalšie filmy chystá Marvel po Avengers: Endgame?

Ohlasy boli teda naozaj nepekné, takže sa tvorcovia asi prichýlia k tradičnejšiemu vzhľadu postavy. Podobne, ako to spravili pri filme Detective Pikachu a všetkých ikonických Pokémonoch. Dizajnu Sonica sa chytili aj šikovní fanúšikovia, ktorí ho prerobili podľa svojej predstavy. K prvému pohľadu na film Sonic The Hedgehog sa vyjadril aj John Mathieson, kameraman hranej adaptácie Detective Pikachu. Tomu bola totižto ponúknutá aj práca na Sonicovi.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom