Je priam neuveriteľné, že v posledných dňoch dostávame toľko informácií ohľadom Star Wars filmu, ktorý ešte nebol oficiálne štúdiom potvrdený. Večný sen Star Wars fanúšikov sa teda skutočne napĺňa a spin-off film o Obi-Wanovi Kenobim sa vraj konečne pripravuje. No a práve dnes tu máme nové informácie ohľadom potencionálneho príbehu filmu. Ten bude totiž podľa všetkého priamy prequel pôvodného filmu z roku 1977.

Mladší fanúšikovia už tento film poznajú pod premenovaným názvom, teda Epizóda IV: Nová Nádej. Ak ste teda chceli vidieť film o skoro-starom padnutom Jedi majstrovi na piesočnatej planéte, podľa všetkého ste sa dočkali. Portál TMZ totižto zverejnil prvotnú “synopsu” filmu, z ktorej máme naozaj skvelý pocit.

„Obi-Wan sa stal na planéte Tatooine nepolapiteľným pustovníkom. Iba potajme dáva pozor na batoľa s menom Luke Skywalker, ktorého zveril do opateri strýkovi Owenovi. Avšak nepokoje medzi lokálnymi farmármi a kmeňom Piesočných Ľudí – ktorých vedie nemilosrdný vojenský náčelník – nakoniec prinútia Obi-Wana vyjsť von zo svojho úkrytu a vrátiť sa späť do jeho zadkov-nakopávacej Jedi formy!”

Vyzerá to tak, že Kenobi nebude len perfektným spojením konca epizódy III a začiatku epizódy IV ale aj ďalšou skvelou ukážkou, čo taký starý Jedi ešte dokáže. O tom, že aj starec Jedi môže byť cool nám už dokázal film The Last Jedi, kde starý Luke Skywalker dokázal zachrániť celé Povstanie vďaka neuveriteľnému spojeniu so Silou.

Sme teda veľmi zvedaví, ako moc “zadko-nakopávajúci” Obi-Wan v tomto filme vlastne bude. Momentálne však už prosíme štúdio Lucasfilm aby tento film konečne oficiálne ohlásilo.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom