Určite sa väčšina fanúšikov zhodne na tom, že najnovšiemu Avengers filmu by viac sedelo meno Thanos: Infinity War. Predsa len, režiséri Joe a Anthony Russovci priviedli na plátna jedného z najlepších záporákov vôbec.

Či už herecký výkon Josha Brolina, výborný scenár alebo réžia – To všetko spravilo Thanosa hlavnou postavou filmu. A aký bol teda so Šialeným Titánom najväčší problém? Niektorí diváci ho totižto chceli vidieť ešte viac, ba aby spravili jeho sólový film. Pravda je totižto taká, že pôvodné plány filmu obsahovali oveľa viac z Thanosovej minulosti. Práve tieto zábery by mohla priniesť špeciálna/predĺžená verzia filmu Avengers: Infinity War!

Blíži sa Infinity War Predĺžená Verzia?

Iba pár dní dozadu sa konala akcia Las Vegas Comic Con, na ktorej nemohol chýbať ani Thanosov stvoriteľ – Jim Starlin. Počas ich panelu prezradil tento komiksový tvorca veľmi dôležité informácie ohľadom filmu Avengers: Infinity War! Povedal, že existuje dodatočných 30 minút záberov s Thanosom, ktoré boli z kinoverzie vystrihnuté.

Väčšina týchto scén sa primárne zameriavala na Thanosovu minulosť a jeho backstory. Pokiaľ je toto info pravdivé, fanúšikovia budú môcť vidieť tieto zábery ako súčasť špeciálnej/predĺženej verzie filmu Infinity War. Starlin však neprezradil, kedy sa tejto verzie dočkáme. Taktiež by šlo o vôbec prvú špeciálnu/režisérsku/predĺženú verziu filmu od Marvel Studios.

Už o pár dní sa do kín dostane film Ant-Man a Wasp, kedy najbližší film odvtedy bude až v marci 2019. Pokiaľ by z tohto chceli vydolovať úplné maximum, mohli by niekedy na jeseň vrátiť film Avengers: Infinity War do kín, spolu s pridanými 30 minútami. DVD a Blu-ray verzia filmu vychádza už v auguste, zatiaľ čo špeciálne Blu-ray s extra zábermi by mohlo vyjsť niekedy okolo Vianoc. Myslíte si, že niekedy uvidíme 3-hodinovú verziu filmu Avengers: Infinity War?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom