Ant-Man a Wasp a Captain Marvel. Tieto dva filmy nás delia od veľkolepého ukončenia, ktoré príde vo forme snímky Avengers 4. Tú uvidíme už 3. mája 2019, zatiaľ čo sa veľká časť filmu natočila zarovno s Infinity War. Práve odtiaľ pochádzajú uniknuté fotky z natáčania a nám toho prezradili pomerne dosť.

Podľa všetkého sa teda vrátime do udalostí z prvého Avengers filmu, presnejšie do bitky o New York. Medzi pôvodnými Avengermi sa na fotkách nachádzal aj Ant-Man a tak usudzujeme, že sa vrátime späť v čase. Hrdinovia, ktorí prežili Thanosove lusknutie, budú musieť oživiť všetkých mŕtvych – Vrátane Petera Parkera. Marvel má totižto naplánované natáčanie filmu Spider-Man 2!

Spider-Man zabalí natáčanie v zime

Štúdio je aktuálne limitované tým, že z Fázy 4 zatiaľ odhalili iba 2 filmy. Tými sú Spider-Man 2 a Strážcovia Galaxie 3. Pokračovanie príbehu pavúčieho muža by sa malo začať natáčať už v najbližších dňoch – U nás v Európe, dokonca aj v samotnej Prahe! Peter Parker tak bude výmenným študentom, ktorý si to z New Yorku namieri rovno ku nám. Otázne je, či sa v Prahe ukážu aj herci Jake Gyllenhaal a Michael Keaton. Tieto dve mená si totižto vo filme zahrajú záporákov (Mysterio a Vulture)! Samotné natáčanie sa ukončí v zime a snímka poputuje do post-produkcie. Premiéra je naplánovaná na júl 2019.

Film Avengers 4 čakajú pretáčky

Christopher Marc z Omega Underground však odhalil aj inú dôležitú novinku z produkcie MCU filmov. Tou je, že snímku Avengers 4 čakajú pretáčky, ktoré sú naplánované na leto. Tie budú trvať až do septembra. Čo to pre film znamená? To nikto nevie. Výslednú kvalitu snímky to môže buď brutálne zlepšiť, ale aj radikálne zhoršiť. Každopádne, pretáčky filmov sú dnes v Hollywoode na dennom poriadku, a tak sa nemáme čoho obávať. Dôležitejšou otázkou je, čo to znamená pre nás. Odpoveďou sú nové uniknuté fotky z pľacu, ktoré by nám opäť mohli prezradiť niečo viac z príbehu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom