Facebook vždy z času na čas pripraví nejakú novinku, ktorá zasiahne používateľov. Najnovší krok je ale  jednoznyčne najdrastickejší za posledné roky. Mení totiž celé fungovanie najväčšej sociálnej sieti na svete. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Slovákom sa aktivovala funkcia Prieskumníka. Tradičná časová os (posty od kamarátov, zdieľane články, udalosti…) je tak úplne oddelená a napríklad aj naše články či články od iných medií nájdeš len v novom Prieskumníku. Facebook dokonca neumožňuje ani to, aby si si nastavil zoradenie príspevkov či prioritné stránky.

Nejde vypnúť a dotýka sa to aj nás

Najhoršie na tom však je, že táto funkcia nejde vypnúť a nevedno zatiaľ, kedy sa situácia na našom trhu stabilizuje. Ak máš teda rád FonTech a naše zaujímavosti zo sveta technológií, choď priamo na našu Facebookovú stránku alebo si daj našu stránku do záložiek v prehliadači. Musíme teda len čakať, či sa táto v nasledujúcich dňoch umúdri.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
15%
Páči sa mi to
8%
Chcem to
0%
Mám to
8%
Nepáči sa mi to
38%
Neznášam to
31%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]