Externá nabíjačka od OnePlus bude dostupná už zajtra za cenu 16 €

Ako iste viete, spoločnosť OnePlus okrem smartfónu pod svojou značkou predáva aj niekoľko kusov zaujímavého príslušenstva, medzi ktoré jednoznačne patrí aj externá nabíjačka, alebo ak chcete Power Bank.

[/blockquote]

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

OnePlus svoj Power Bank predstavil už nejaký ten piatok dozadu, no až teraz vstupuje do predaja. Výbornou správou je, že nová externá nabíjačka sa začne predávať už zajtra, 17. marca 2015. Čo sa týka špecifikácií, power bank prichádza so slušnou kapacitou, až 10 000 mAh, dvojicou USB konektorov s výstupom 2A a štvoricou LED svetielok, ktoré signalizujú stav nabitia batérie.

OnePlus Power Bank bude k dispozícii v čiernom „Sandstone Black“ prevedení a bielom „Silk white“ prevedení. Keďže produkty spoločnosti OnePlus poznáme ako cenovo dostupné, inak to nebude ani v prípade tejto externej batérie. Jej cena je totižto len 16 eur!

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]