banner-mi5s-plusVedenie Samsungu teraz musí ľutovať, že vôbec nejaký Galaxy Note 7 vyrobili. Narobil totiž ohromné problémy, neskutočné finančné škody a ešte aj veľkú pozornosť médií. Tie sa teraz sústredia na každé vybuchnuté zariadenie, čo sa určite nepáči nielen Samsungu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V poslednej dobe sa stále objavujú nové a nové prípady vybuchujúcich smartfónov. Najviac pozornosti však upútal Samsung Galaxy Note 7. Aj vďaka nemu sa na prípadný výbuch smartfónu zhrnie oveľa viacej pozornosti ako tomu bolo pred Note 7-čkou. Tentokrát došlo k explózií Samsungu Galaxy S7 Edge počas nabíjania. Prípad nahlásil jeden z čitateľov portálu PhoneArena. Ten pracuje pre amerického operátora a s explodovaným S7 Edge za ním prišiel jeden zo zákazníkov. Nepríjemnou správou je, že S7 Edge bol zákazníkovi vymenený za nebezpečný Galaxy Note 7. Majiteľ zariadenia tvrdí, že sa to stalo počas nabíjania v noci, no dušoval sa, že použil len originálnu nabíjačku.

Samsung Galaxy S7 Edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

another-samsung-galaxy-s7-edge-boomboom

Nejedná sa o jediný prípad explózie tohto smartfónu. Podobný prípad sa stal ešte minulý mesiac, kedy S7 Edge vzbĺkol uprostred noci počas nabíjania. Aj pri tomto incidente bola použitá originálna nabíjačka. Už dávnejšie jeden kúsok explodoval mužovi vo vrecku nohavíc a spôsobil mu vážne popáleniny pokožky. Nesmieme však zabúdať, že takéto prípady sa objavujú nielen u Samsungu. S podobnými problémami sa stretlo už aj Xiaomi alebo Apple, ktorého iPhone 7 podpálil rovno celé auto. Vďaka médiám si však tento problém začalo všímať čoraz viac ľudí. Napríklad z posledného prieskumu vyšlo, že až 40 % majiteľov Samsung smartfónu si už nikdy žiadny Samsung nechce kúpiť.

TIP: iPhone 7 začal horieť a spôsobil vážny požiar auta v Austrálii

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
4%
Páči sa mi to
17%
Chcem to
0%
Mám to
4%
Nepáči sa mi to
57%
Neznášam to
17%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.