banner-redmi-note-3
Na našom webe sa snažíme priniesť vždy tie najaktuálnejšie recenzie v čo najlákavejšom prevedení. Do nového roka sme si dali mnoho predsavzatí, ktoré dúfame, že splnia vaše očakávania a spríjemnia čítanie na našom webe. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ako darček pre vás, našich čitateľov, sme si pripravili veľmi lákavú novinku. Hneď z kraja roka máme v príprave porovnanie dvoch najlepších smartfónov strednej triedy za koniec minulého roka, Xiaomi Redmi Note 3 a LeTV Le 1S. Porovnanie sa budeme snažiť pripraviť čo najpodrobnejšie, no potrebujeme vedieť, aká je vaša predstava a čo by ste radi videli vo výslednom teste. Na všetky otázky a problémy sa budeme snažiť komplexne odpovedať v kompletnom porovnaní.

Xiaomi Redmi Note 3 najvýhodnejšie zakúpite v e-shope iBuygou.com!
Zľavový kupón Fonyzrmn3

xiaomi-redmi-note-3-vs-letv-le-1s-porovnanie (1)
Pre rekapituláciu si pripomeňme, že obe zariadenia disponujú rovnako veľkým 5,5″ FullHD displejom, kovovou konštrukciou, snímačmi odtlačkov prstov, osemjadrovým procesorom MediaTek Helio X10, 3 GB RAM pamäťou a kvalitným 13 MPx fotoaparátom. Asi najväčší otáznik visí nad rozdielnymi používateľskými nadstavbami, výdržou batérie a kvalitou fotografií. Viac si však nechajme do podrobného testu.

LETV Le 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Dajte nám vedieť v komentároch, či vlastníte jeden z týchto veľmi vydarených smartfónov.

xiaomi-redmi-note-3-vs-letv-le-1s-porovnanie (2) xiaomi-redmi-note-3-vs-letv-le-1s-porovnanie (3)

LeTV Le 1S najvýhodnejšie zakúpite v e-shope Everbuying.net!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP