V Avengers: Endgame sme boli svedkami konca jednej éry Marvelu a jej najvýraznejšieho hrdinu Tonyho Starka. Po jeho smrti si ho však Avengers uctili v exkluzívnej scéne, ktorá sa v pôvodnej verzii neobjavila, píše USA Today.

Po záverečnom súboji hrdinov s Thanosom a obety, ktorú Tony Stark pre Avengers urobil, podľahol po rozlúčke so svojimi najbližšími zraneniam na bojisku. V originálnej verzii filmu, ktorú sme videli v kinách, po tejto bitke nasledoval pohreb, kde boli prítomní takmer všetci hrdinovia Marvelu a posledná holografická správa od Iron Mana.

Na nadchádzajúcom Blu-ray vydaní Avengers: Endgame, ktorý vyjde 13. augusta, sa však objaví vymazaná scéna, ktorá sa v originále neobjavila. Počnúc Hawkeyeom si postupne všetci hrdinovia pokľaknú na zem a uctia si padlého Tonyho hneď po jeho smrti, píše SuperHeroHype. „Je to krásna scéna s dojímavými výkonmi, ale natočili sme ju ešte pred pohrebom Tonyho Starka. Pohrebná scéna sa pre nás nakoniec stala rezonantnejšou a emotívnejšou reflexiou Tonyho smrti.“, povedali režiséri Joe a Anthony Russo pre USA Today.

Zaujímavé tiež je, že v tejto scéne sa objavila aj Gamora, respektíve jej verzia z minulosti, ktorá sa na konci obrátila proti Thanosovi. Tá sa ako jediná k ostatným nepripojila, čo je pochopiteľné, pretože by nemala ako vedieť kto Tony Stark vlastne bol. Scéna však potvrdzuje to, že táto verzia Gamory nezmizla, a pravdepodobne ju uvidíme v Guardians of the Galaxy Vol.3, kde ju bude Star Lord aj s posádkou hľadať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom