Čínsky výrobca SJCAM si už na trhu akčných kamier našiel svoje miesto a teraz predstavuje svoj nový vlajkový produkt. Kamera SJCAM SJ8 Pro je dosiaľ najvybavenejšou kamerou v portfóliu spoločnosti a zaujať sa bude snažiť aj cenou.

Novinka prichádza so štandardným dizajnom, ktorému dominuje dotykový displej s veľkosťou 2,33″. Zadná obrazovka ponúkne slušnú hustotu pixelov 370 ppi. Malý LCD displej s uhlopriečkou 0,96″ sa nachádza aj na prednej strane a bude plniť informačnú úlohu. Na zadnej obrazovke je možné zobrazovať živý náhľad snímanej scény a upravovať nastavenia.

Plynulé 4K 60 fps video

SJCAM SJ8 Pro sa radí ku kamerám schopným nahrávať video v rozlíšení 4K pri frekvencii 60 snímkov za sekundu. Umožňuje to čip Ambarella H22 a senzor Sony IMX377, ktoré výrobca využíva pri svojom vlajkovom produkte. Bude tak predstavovať konkurenciu napríklad pre kameru Yi 4K+. K nastaveniam patrí aj možnosť nahrávať videá pri rozlíšení FullHD a frekvencii 120 fps, ako aj režim s rozlíšením HD pri 240 snímkach za sekundu. Kamera umožňuje zaznamenávanie fotografií v rozlíšení 12 MPx.

K výbave patrí aj elektronická stabilizácia obrazu pre lepšiu kvalitu záberov a výrobca tiež udáva možnosť 8-násobného digitálneho zoomu. SJCAM SJ8 Pro nesie batériu s kapacitou 1200 mAh, čo má vystačiť na 90 minút nahrávania 4K videa. Celkovo sa výdrž oproti predchádzajúcemu modelu zvýšila až o 30 %. Nabíjanie prebieha pomocou USB konektoru typu C.

Nahrávaný obraz si môžeš premietať aj na smartfóne, prostredníctvom vlastnej aplikácie SJCAM a WiFi pripojenia. Akčná kamera už tradične ponúkne kompaktné rozmery 6,25 x 4,10 x 2,88 cm a váhu 85 gramov. Čo sa týka vodeodolnosti tak k dispozícii je ochranné puzdro, ktoré zabezpečí odolnosť na úrovni IP68.

S plnou výbavou za menej

SJCAM SJ8 Pro je teda horúcou novinkou čínskeho výrobcu akčných kamier SJCAM, ktorá umožňuje nahrávať 4K video pri 60 fps. Produkt sa už dostal aj do oficiálneho predaja na e-shope Gearbest, a to za cenu 230 €, ktorú získaš využitím kupónu SJ8Pro. Ide pritom o ponuku, ktorá zahŕňa vodeodolné puzdro, ako aj ďalšie nadstavce a adaptéry.

Kúpiť akčnú kameru SJCAM SJ8 Pro za 230 €
Zľavový kupón SJ8Pro

Pri objednávke využi aj možnosť dopravy cez službu EU priority Line, ktorá je lacnejšou alternatívou k EU Express, pričom ti tiež zabezpečí dodanie bez ďalších poplatkov. Na trhu tak máme ďalšiu kameru s 4K, ktorá okrem špecifikácií láka aj zaujímavou cenou.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom