Čínski výrobcovia nás dokážu týždeň čo týždeň prekvapiť svojimi zariadeniami, ktoré okrem kvalitných špecifikácií dostávajú aj mimoriadne lákavé cenovky. Objednávanie z ďalekého východu je však často spojené s ďalšími colnými poplatkami, preto bolo predstavenie dopravy EU Express pred takmer pol rokom revolučné.

Dopravu bez ďalších poplatkov zaviedol jeden z najlepších čínskych e-shopov a náš partner Gearbest. Táto možnosť si rýchlo získala množstvo fanúšikov a aj na Slovensku sme sa tak často mohli tešiť z kvalitných kúskov dokonca za lepšie ceny než domáci Číňania. Po pár mesiacoch však prišiel šok, keď predajca musel skvelý spôsob dopravy pre smartfóny na istý čas pozastaviť, teraz však prichádzajú skvelé správy. Doprava EU Express bez ďalších poplatkov je späť a z Gearbestu si tak opäť môžeš bez obáv z ďalších poplatkov objednávať najlepšie smartfóny za tie najlepšie ceny!

Fungovanie EU Express sa nijak nemení, a teda ide o staré dobré doručenie bez ďalších poplatkov. Ceny za poštovné sa pohybujú od 5 do 10 €, čo je naozaj prijateľná suma. Nanešťastie sa nezmenila ani rýchlosť dodania, ktorá činí 15 – 25 pracovných dní. Ako sa však hovorí, trpezlivosť ruže prináša, a v tomto prípade to platí dokonale. Ak by si chcel vedieť, ako presne funguje doprava EU Express, odporúčame ti prečítať si článok, kde sme písali o našej reálnej skúsenosti s touto dopravou. K tejto príležitosti sme pre teba vybrali aj aktuálne najlepšie zľavy, ktoré vyšli len pred pár hodinami. Hor sa nakupovať!

Xiaomi Mi MIX 2

Cena bez ďalších poplatkov: 375 €

Kúpiť Xiaomi Mi MIX 2 s plným LTE za 375 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Xiaomi Mi MIX 2
Zobraziť celú galériu (0)
Kristián Hrušovský / Fontech

Honor V10

Cena bez ďalších poplatkov: 383 €

Kúpiť Honor V10 so 6 GB RAM za 383 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Xiaomi Redmi 5 Plus

Cena bez ďalších poplatkov: 133 €

Kúpiť Xiaomi Redmi 5 Plus za 133 € bez poplatkov
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP