Elephone Vowney s brutálnou výbavou na prvom videu

Nový top model spoločnosti Elephone, Elephone Vowney, bude špičkový stroj s výbornou výbavou a ako to už býva u Elephone zvykom, aj cena bude primeraná.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Elephone Vowney príde s luxusne vyzerajúcim dizajnom, ktorý bude tvoriť predovšetkým kov. Na zadnej strane sa bude nachádzať snímač odtlačkov prstov, ktorého funkčnosť je demonštrovaná nižšie vo videu. Video neprezrádza nové informácie ohľadom špecifikácií a tak si musíme vystačiť iba s tým, čo už vieme doteraz. Pod kapotou novinky bude pracovať procesor MediaTek MT6795, ktorému bude sekundovať 3 GB operačnej pamäte RAM. Prednú stranu tvorí 5-palcový displej s 2K rozlíšením. Elephone Vowney sa zahanbiť nenechá ani po fotografickej stránke. Túto časť výbavy tvorí 21 MPx senzor Sony IMX230 na zadnej strane  a na prednej strane 8 MPx selfie fotoaparát. K dispozícii bude pravdepodobne hneď aj Pro verzia tohto smartfónu so štvorjadrovým Intel Z3580 procesorom, 4 GB RAM a dual-boot medzi Androidom 5.1 a Windows 10.

Niektoré e-shopy už začali do svojej ponuky pridávať túto zaujímavú novinku za cenu okolo 270 €, čo je vzhľadom k výbave výborná cena. Bližšie informácie sa dozvieme v nasledujúcich týždňoch.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
  • lukass86

    celkom zaujmave no tesim sa ked pride meizu mx5:)

  • Peter Čambál

    Vie niekto povedať presne či Helio X10 podporuje 800Mhz LTE Vowney by mal podla domácej stránky.