Nový top model spoločnosti Elephone, Elephone Vowney, bude špičkový stroj s výbornou výbavou a ako to už býva u Elephone zvykom, aj cena bude primeraná.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Elephone Vowney príde s luxusne vyzerajúcim dizajnom, ktorý bude tvoriť predovšetkým kov. Na zadnej strane sa bude nachádzať snímač odtlačkov prstov, ktorého funkčnosť je demonštrovaná nižšie vo videu. Video neprezrádza nové informácie ohľadom špecifikácií a tak si musíme vystačiť iba s tým, čo už vieme doteraz. Pod kapotou novinky bude pracovať procesor MediaTek MT6795, ktorému bude sekundovať 3 GB operačnej pamäte RAM. Prednú stranu tvorí 5-palcový displej s 2K rozlíšením. Elephone Vowney sa zahanbiť nenechá ani po fotografickej stránke. Túto časť výbavy tvorí 21 MPx senzor Sony IMX230 na zadnej strane  a na prednej strane 8 MPx selfie fotoaparát. K dispozícii bude pravdepodobne hneď aj Pro verzia tohto smartfónu so štvorjadrovým Intel Z3580 procesorom, 4 GB RAM a dual-boot medzi Androidom 5.1 a Windows 10.

Niektoré e-shopy už začali do svojej ponuky pridávať túto zaujímavú novinku za cenu okolo 270 €, čo je vzhľadom k výbave výborná cena. Bližšie informácie sa dozvieme v nasledujúcich týždňoch.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú