Elephone zverejnil ďalšie fotky pripravovaného Elephone S7. Poukazuje na zakrivený displej

banner-elephone-p9000
Spoločnosť Elephone predstaví už budúci mesiac svoj nový smartfón série S so slušnou výbavou a hlavne veľmi pekným dizajnom. Dizajn aj niektoré špecifikácie sú už síce dávno známe, no Elephone neprestáva prekvapovať a zverejnil ďalšie fotografie týkajúce sa Elephone S7.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Stalo sa tak na oficiálnej facebookovej stránke spoločnosti Elephone. Na fotografiách môžeme vidieť Elephone S7 a jeho nádherný zahnutý displej. I keď je dizajn smartfónu inšpirovaný od Samsungom Galaxy S7 Edge, vo svete čínskych smartfónov sa určite nestratí a bude sa jednať o veľmi zaujímavý kúsok. A to aj vďaka výbave v podobe 5.5-palcového bezrámikového FullHD displeja, 10-jadrového procesoru MediaTek Helio X20, 3 GB RAM a 32 GB úložisku. Snímač odtlačkov bude zakomponovaný v prednom tlačidle. Tieto špecifikácie boli oficiálne potvrdené na Elephone fóre a nižšie už nájdete tie neoficiálne.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

elephone-s7

Elephone S7 by mal prísť v dvoch verziách, pričom tá slabšia by mala mať slabší štvorjadrový MediaTek MT6737 procesor, 2 GB RAM, 16 GB ROM, 16 MPx zadný a 8 MPx predný fotoaparát (rovnako ako lepšia verzia), 2600 mAh batériu či DualSIM slot so širokou podporou 4G LTE frekvencií. Povráva sa o cene $99.99, ktorá by mohla patriť slabšej verzii S7. Cena výkonnejšej zatiaľ nie je známa.

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
67%
Páči sa mi to
22%
Chcem to
11%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.