banner-xtouch
Čínska spoločnosť Elephone na seba upútala pozornosť predstavením smartfónov M1 a M2, ktoré svojim dizajnom vynikali. Prinášali elegantný dizajn, kvalitné materiály a nechýbala ani tradične nízka cena. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Elephone prináša ďalšiu novinku z rady M a konkrétne tretia generácia Elephone M3 prinesie opäť veľa. Nebude chýbať prémiový dizajn, špičkové spracovanie či najnovšia konektivita. Rovnako, ako u predchodcov, nový Elephone M3 si zanechal kovovú konštrukciu a známy dizajn. Novinka však ponovom prinesie 2.5D zakrivené sklo,  USB Type-C, najnovšiu verziu Androidu OS – 6.0 Marshmallow, osemjadrový MediaTek Helio P10 (MT6755) procesor a 2 farebné verzie – zlatá a strieborná.

Elephone P8000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>elephone-m3-nahlad
Elephone M3 je zariadenie, ktoré zaujme predovšetkým svojim dizajnom a cenovkou. Tá sa konkrétne zastavila na neuveriteľných 93 € (99 dolárov), čo zodpovedá skutočne najnižšej triede v Európe. Čína však opäť neostala dlžná svojej povesti. Čoskoro sa môžme tešiť na ďalší smartfón nižšej cenovej kategórie, pri precíznej kvalite a výbave.

Zdroj: Gadgetz.tv

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP