Rýchlosť operačného systému na notebooku či desktope je jedným z kľúčových faktorov, ktorý rozhoduje o kvalite používateľského zážitku. Ak aj ty patríš k tým, ktorí chcú na svojom zariadení dosiahnuť vyššiu rýchlosť a spríjemniť si tak prácu s ním, pomôžu ti dva ultrarýchle SSD disky v skvelej zľave.

Výmena či doplnenie tradičného HDD disku za modernejšie a výkonnejšie SSD je perfektnou zmenou, ktorú môžeš využiť pri svojom notebooku či PC zostave. Na FonTech Shope teraz nájdeš dva skvelé produkty, ktoré sú momentálne o desiatky eur lacnejšie než štandardne a výrazne ti pomôžu pri zvýšení rýchlosti tvojho zariadenia.

KingDian S280 240 GB

Cena vo FonTech Shope: 59 €

Prvým v ponuke je SSD disk od spoločnosti KingDian s kapacitou 240 GB. Môžeš ho využiť ako primárny disk pre operačný systém, ale vďaka svojej veľkosti ti poslúži aj na uloženie programov alebo súborov. KingDian S280 disponuje konektorom typu SATA 3.1, ktorý je kompatibilný aj so štandardmi SATA 1.5 a SATA 3.0.

Kúpiť SSD disk KingDian S280 240 GB za 59 €
Kúpón vo FonTech shope!

Čo sa týka rýchlosti práce s dátami, tie dosahujú skvelé hodnoty. Rýchlosť čítania je na úrovni 559.7 MB/s a rýchlosť zápisu je 380.5 MB/s. Schopnosti SSD disku dokazujú aj údaje z benchmarku. KingDian S280 s kapacitou 240 GB môže byť tvoj už za cenu 59 €, čo predstavuje 36-percentnú zľava oproti štandardnej cenovke. Neváhaj však, pretože za takúto sumu je dostupných len 6 kusov.

Samsung 850 EVO 250 GB

Cena: 84 €

Druhým SSD diskom v špeciálnej zľave je model EVO 850 od giganta Samsung. Táto spoločnosť je v oblasti úložných médií dlhodobo známa a medzi používateľmi obľúbená. Tento SDD disk ponúka kapacitu 250 GB, takže opäť sú k dispozícii široké možnosti využitia v notebookoch aj na PC. Disponuje rozhraním SATA 3 a 3D V-NAND technológiou, ktorá mu umožňuje vyvinúť ešte vyššie rýchlosti, čo používateľ pocíti už po prvom zapnutí počítača.

Kúpiť SSD disk Samsung 850 EVO 250 GB za 84 €
Kúpón vo FonTech shope!

Pri výrobcovi Samsung nie sú prekvapením skvelé rýchlosti SSD disku. Maximálna rýchlosť čítania je tak na úrovni 540 MB/s a rýchlosť zápisu dosahuje až 520 MB/s. SSD disk Samsung EVO 850 s kapacitou 250 GB môžeš teraz získať v 32-percentnej zľave. Na FonTech Shope nájdeš zľavový kupón, ktorý zrazí cenu produktu na 84 €. Aj v tomto prípade však nesmieš váhať, akcia platí len pre 6 kusov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom