banner-mi-pad-2
Názov Doogee sa v kruhoch čínskych fanúšikov skloňuje už pomerne často. Ani jeho vlastná podznačka HomTom už nie je neznáma. HomTom smartfóny sa vyznačujú najmä cenovou dostupnosťou a vyššími kapacitami batérií. HomTom HT3 je jeden z nich.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ak sa rozhodujete prejsť do sveta inteligentných telefónov a zháňate lacný smartfón s prijateľnou výbavou, HomTom HT3 bude pre vás ten pravý. E-shop Gearbest.com zaradil túto novinku do predpredaja. HomTom HT3 vás vyjde len na 52 €! Za túto pomerne nízku sumu však smartfón ponúka slušnú výbavu.

homtom-ht3-1
Low-endový HomTom HT3 prichádza s príjemným dizajnom a displejom veľkým 5″. Jeho rozlíšenie je 1280 x 720 pixelov a sklo na vrchu displeja má dokonca 2,5D zahnutie. Vzhľadom na veľmi nízku cenu samozrejme nemôžeme očakávať vysoký výkon, no štvorjadrový MediaTek MT6580 s taktom 1,3 GHz na bežné úkony určite postačí. Procesoru sekunduje 1 GB RAM pamäť a k dispozícii je 8 GB vnútorná pamäť s možnosťou rozšírenia pomocou microSD kariet až do 64 GB.

homtom-ht3-2
Pri pohľade na zadnú stranu si môžeme všimnúť kryt s imitáciou brúseného kovu. Okrem toho tu nájdeme 8 MPx fotoaparát s duálnym LED bleskom, zatiaľ čo na prednej strane sa nachádza 2 MPx selfie kamera. Batéria HomTom HT3 má kapacitu 3000 mAh, čo je vzhľadom na cenu perfektné. Výrobca udáva výdrž 3 dni pri normálnom používaní. Operačným systémom je v tomto prípade Android 5.1 Lollipop a HomTom HT3 prichádza aj s DualSIM funkcionalitou. Bohužiaľ, v špecifikáciách nenájdeme 4G LTE konektivitu.

homtom-ht3-3

Kúpiť v e-shope Gearbest.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP