Máš chuť na prvotriednu akciu so šmrncom špionáže, ktorá sa neberie príliš vážne? Najnovší diel vydarenej série Kingsman by mohol byť presne pre teba.

Nový film The King’s Man v práve vydanej upútavke totiž spĺňa všetky kritéria nenáročnej akčnej zábavy, ktorými sa nakoniec preslávila aj prvá dvojica filmov.

Na rozdiel od nich však prichádzajúca snímka nebude pokračovaním, ale prequelom zasadeným do obdobia 1. Svetovej vojny, kedy nám bude predstavený počiatok štýlovej tajnej organizácie.

V hlavnej úlohe sa predstaví Ralph Fiennes, ktorý sa v úlohe Dukea z Oxfordu a vycvičeného agenta postaví novej globálnej hrozbe. Pri tejto snahe ho budú sprevádzať aj charizmatická Britka Gemma Arterton (Princ z Perzie: Piesky času) a Harris Dickinson  (Trust).

Réžie sa aj po tretíkrát chopil Matthew Vaughn, ktorý sa postaral aj o dvojicu predchádzajúcich filmov v sérii, fanúšikom sa tak dostane osvedčenej akčnej zábavy.

To nakoniec potvrdzuje aj čerstvý trailer, ktorý okrem vydarenej akcie a súbojových choreografií zaujme aj humorom. Posvieti si aj na hlavného záporáka v podaní herca Rhysa Ifansa, ktorý si zahrá jednu z hlavných úloh prichádzajúcej fantasy a nástupcovi Game of Thrones, House of the Dragon.

Veľké plány

Zo značky Kingsman sa nám postupne rysuje novodobá akčná séria. Ani najnovší spin-off totiž pre sériou nebude finálnou stanicou, režisér Matthew Vaughn hovorí najmenej o dvojici ďalších filmov.

20th Century Fox

Prvý z nich z názvom Blue Blood by mal byť plnohodnotným pokračovaním prvej dvojice filmov na čele s obľúbeným „Eggsym“, druhý s prívlastkom Statesman bude naopak odklonom od hlavnej série a zameria sa na americkú odnož Kingsmanov, ktorá bola predstavená v druhom filme Zlatý kruh.

Prečítaj si aj
Potvrdené. Vieme, ako sa bude volať nový Matrix, Neo stratí pamäť a opäť bude žiť v Matrixe

Všetko však bude v prvom rade záležať od tržieb a tu The King’s Man rozhodne nebude mať jednoduché. Film v kinách štartuje 23. decembra, v rovnaký deň ako Matrix Resurrections, týždeň pred tým navyše premiéruje nový Spider-Man, ktorý už teraz búra rekordy diváckeho záujmu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú