[Dohady] Predaj Xiaomi Mi5 odštartuje 22. februára. Cena bude vyššia ako 280 €

banner-mi-pad-2
Xiaomi Mi 5 zapĺňa titulky novín už niekoľko týždňov, no stále sme sa nedočkali predstavenia pravdepodobne najočakávanejšieho čínskeho smartfónu na trh.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť Xiaomi nedávno prezradila, že zariadenie, ktoré bude poháňané procesorom Snapdragon 820, príde až po oslavách nového čínskeho roku (8. februára). Nedávno uverejnená správa z Číny uvádza, že výrobné linky spoločnosti Foxconn sa už plne pripravujú na vydanie novinky. Správa ďalej informuje, že dátum vydania Xiaomi Mi5 je stanovený na 20. februára, pričom predaj zariadenia by sa mal začať o 2 dni neskôr, teda 22. februára. Informácie však nie sú potvrdené, no dátum vydania vyzerá vierohodne.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Xiaomi Mi5 predaj

Xiaomi Mi5 má prísť v dvoch verziách a to s displejom v rozlíšením 1080p alebo QuadHD, oba o rovnakej veľkosti. Ďalšie špecifikácie uvádzajú procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM, vnútornú pamäť rôznej veľkosti či batériu s kapacitou 3600 mAh. Spomína sa aj 16 MPx zadná kamera, vpredu by malo ísť o 8 MPx snímač. Technológia rýchleho nabíjania bude tak isto dostupná a očakávať môžme aj nadstavbu operačného systému MIUI 7. Do vydania Xiaomi Mi5 nám zostáva ešte nejaký čas a dovtedy príde určite niekoľko ďalších informácií, o ktorých vás budeme samozrejme informovať.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]
  • tomeso

    Myslim ze 280 eur je len sen. Gearbest ma uplne iny nazor na cenu. Ak je ich cena pravdiva tak k 280 euram si priratame este 300e a tada mame vyslenu sumu 580€.

    • V článku jasne uvádzame, že cena bude VYŠŠIA ako 280 €. Je samozrejmé, že to tak bude. Cena, ktorú zasa uvádza Gearbest sa nejaví ako veľmi reálna, aj keď ide o predaj do Európy. Samozrejme, ani oni ešte nepoznajú reálnu cenu a ani špecifikácie, ktoré na svoj web pridali na základe dohadov. Cena Xiaomi Mi5 by sa mohla pohybovať na úrovni Meizu Pro 5. Uvidíme, ako to nakoniec s Mi5 dopadne.