[Dohady] Predaj Xiaomi Mi5 odštartuje 22. februára. Cena bude vyššia ako 280 €

banner-mi-pad-2
Xiaomi Mi 5 zapĺňa titulky novín už niekoľko týždňov, no stále sme sa nedočkali predstavenia pravdepodobne najočakávanejšieho čínskeho smartfónu na trh.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť Xiaomi nedávno prezradila, že zariadenie, ktoré bude poháňané procesorom Snapdragon 820, príde až po oslavách nového čínskeho roku (8. februára). Nedávno uverejnená správa z Číny uvádza, že výrobné linky spoločnosti Foxconn sa už plne pripravujú na vydanie novinky. Správa ďalej informuje, že dátum vydania Xiaomi Mi5 je stanovený na 20. februára, pričom predaj zariadenia by sa mal začať o 2 dni neskôr, teda 22. februára. Informácie však nie sú potvrdené, no dátum vydania vyzerá vierohodne.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Xiaomi Mi5 predaj

Xiaomi Mi5 má prísť v dvoch verziách a to s displejom v rozlíšením 1080p alebo QuadHD, oba o rovnakej veľkosti. Ďalšie špecifikácie uvádzajú procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM, vnútornú pamäť rôznej veľkosti či batériu s kapacitou 3600 mAh. Spomína sa aj 16 MPx zadná kamera, vpredu by malo ísť o 8 MPx snímač. Technológia rýchleho nabíjania bude tak isto dostupná a očakávať môžme aj nadstavbu operačného systému MIUI 7. Do vydania Xiaomi Mi5 nám zostáva ešte nejaký čas a dovtedy príde určite niekoľko ďalších informácií, o ktorých vás budeme samozrejme informovať.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]