Xiaomi Mi Notebook Air 12 je teraz na Fontech Shope za skvelú cenu priamo z EU skladu!

Si aktívny človek, ktorý je stále na cestách a nosí zo sebou aj svoju prácu? Alebo hľadáš malý nenápadný ultrabook pre svoje štúdiom s dostatkom výkonu? Ak si sa v tomto popise našiel, máme pre teba riešenie. Je ním ultrabook Xiaomi Mi Notebook Air 12 s procesorom Intel Core m3-6Y30, 4 GB DDR3 RAM, 128 GB SSD a skvelou výdržou 9,5 hodiny. Cez Fontech Shop si ho teraz môžeš kúpiť za skvelých 438€ prostredníctvom zľavového kupónu GB4thGW532.

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Air 12 z EU skladu za 438 €
Bezpečný nákup cez Fontech Shop

Nezabudni sa ponáhľať, lebo v takejto cene je dostupných len 5 kusov. Keďže je tento ultrabook z EU skladu, za dopravu DHL si priplatíš len 4,28€ a dodatočných colných poplatkov sa báť nemusíš.

Ultrabook, s ktorým nemusíš sedieť len doma

Xiaomi Mi Notebook Air 12 je skvelý ultrabook, ktorý ponúka moderný dizajn v ultra-tenkom a ultra-ľahkom celokovovom a sivo-čiernom vyhotovení. Rozmery tohto ultrabooku činia 29,20 x 20,20 x 1,29 cm pri váhe približne 1,2 kilogramu. Jeho hlavnou dominantou je 12,5“ IPS displej s FullHD rozlíšením. Tento ultrabook je proste stvorený pre pohyb mimo kancelárie.

Malý, ale výkonný

Aj napriek malým rozmerom a nízkej váhe ponúkne Xiaomi Mi Notebook Air 12 dostatok výkonu. O to sa postará procesor Intel Core m3-6Y30, ktorý podporí operačná pamäť RAM o kapacite 4 GB typu DDR3. Rýchle úložisko zas zabezpečí 128 GB SSD disk. Konektivita toho ultrabooku zahŕňa USB 3.0 a USB Type-C port. Nechýba HDMI konektor a 3.5 mm audio jack. Ultrabook je vybavený aj technológiami Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac a Bluetooth 4.1. Najdôležitejšou súčasťou je ale 5400 mAh batéria, ktorá dokáže vydržať až 9,5 hodiny na jedno nabitie a podporuje rýchle nabíjanie.

Zľavový kupón je možné uplatniť v nákupnom košíku e-shopu Gearbest nasledovne:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom