Už dlhší čas sa o pripravovanom iPhone 11 hovorí, že príde s trojitým zadným fotoaparátom. Teraz to potvrdzuje aj známy výrobca obalov Ghostek, informuje Forbes.

Nový dizajn pripravovaného iPhone 11, ktorý bude predstavený v septembri, si už na internete našiel veľa odporcov hlavne pre vypuklý trojitý  fotoaparát. Napriek tomu, že ešte nie je úplne jasné, či Apple s týmto dizajnom naozaj príde, to teraz potvrdzuje aj známy výrobca obalov Ghostek, ktorý na svojej stránke dokonca začal aj s predobjednávkami na nový iPhone, píše The Indian Express.

Ghostek si je dizajnom tak istý, že začne predobjednávky obalu Atomic Slim3 odosielať už v auguste, mesiac pred predstavením novej vlajkovej lode od Apple. Jedná sa o robustný hliníkový obal, ktorý na obrázkoch ukazuje iPhone 11 z každého uhla, vrátane vypuklého trojitého fotoaparátu, kvôli ktorým musel výrobca zvýšiť ochrannú časť obalu až o 2,15 milimetra nad jeho povrch.

Zobraziť celú galériu (2)
Ochrana zadného fotoaparátu nového iPhone / Ghostek

Dôveryhodnosť tejto predikcie Ghosteku stúpla hlavne po tom, čo sa mu podarilo minulý rok správne predpovedať dizajn iPhone XR aj Samsung Galaxy S10.

Okrem toho garantuje Ghostek všetkým zákazníkom na svoj iPhone 11 obal predĺženú 60-dňovú lehotu, v ktorej môžu obal bez problémov vrátiť. Tá tým pádom presiahne aj predstavenie nového iPhone, kedy konečne uvidíme jeho finálny dizajn.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom