Vlajková loď juhokórejského výrobcu sa do dnešného ukázala na mnohých fotografiách a renderoch. Keďže dizajn Galaxy S8-čky už viacmenej poznáme, žiadne nové fotografie smartfónu by nás tak nemali prekvapiť.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Dizajnový smer novinky teraz potvrdila aj priamo aplikácia od Samsungu. V uniknutej verzii aplikácie Secure Folder sa okrem možnosti zamknutia priečinkov a aplikácií zobrazuje aj jednoduchá grafika smartfónu, ktorá pripomína doteraz omieľané vlastnosti. Tento dizajn sa zhoduje s tým, ktorý poznáme vďaka iným fotografiám a renderom už niekoľko týždňov. Rámiky okolo displeja sú teda dramaticky zúžené a domovské tlačidlo je nadobro odstránené.

Samsung Galaxy S7 edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

galaxy s8
zdroj fotografie: TheVerge

nenechaj si ujsť
Pozri si Samsung Galaxy S8 zo všetkých možných uhlov

Napriek tomu, že táto fotografia veľa neprezradila, jedná sa v podstate o prvé potvrdenie vzhľadu zo strany Samsungu. Aplikácia Secure Folder bola pôvodne určená pre dnes už mŕtvy phablet Galaxy Note 7. Spoločnosť sa preto rozhodla túto aplikáciu priniesť pre používateľov budúcej vlajkovej lodi a staršej S7-čky. Oficiálne predstavenie sa očakáva niekedy koncom marca.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
20%
Páči sa mi to
10%
Chcem to
10%
Mám to
10%
Nepáči sa mi to
50%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.