Po reálnej fotografii pripravovanej vlajkovej lodi Galaxy S8 získali dizajnéri inšpiráciu na novú tvorbu renderov. Dizajnér na svojom Instagrame zverejnil ďalšie, ktoré ukazujú krásu pripravovanej novinky detailne a ešte k tomu vo viacerých farebných prevedeniach.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Prvé, čo si na fotografiách môžeš všimnúť, je zahnutý displej po bokoch a navigačné tlačidlá na displeji. Spodný rámik teda vypĺňa iba logo výrobcu. Snímač odtlačkov prstov je aj v tomto prípade umiestnený na zadnej strane vedľa fotoaparátu, čo je pre mnohých veľké sklamanie. Pri detailnejšom pohľade je však možné spozorovať aj snímač srdcového tepu pod LED bleskom. Na spodnej hrane sa tradične nachádza otvor pre reproduktor a USB konektor typu-C. Predely pre antény sú identické s tými na S7-čke, takže sú síce viditeľné, no dizajn nekazia.

Samsung Galaxy S7 edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

samsung galaxy s8
zdroj fotografie: DesignWoOS (Instagram)

Medzi poslednými fotografiami nájdeš Galaxy S8 až v piatich farebných prevedeniach, a to v zelenom, striebornom, modrom, červenom a čiernom. Treba mať však na pamäti, že sa stále jedná iba o koncept. Autor nezverejnil žiadne špecifikácie, čiže sa musíme spoliehať na tie, ktoré sa k nám dostali doteraz. Reč je o nekompromisnom procesore Snapdragon 835 či 4 alebo 6 GB RAM pamäti. Dvojica modelov sa tak bude líšiť iba v rozmeroch, pričom menšia verzia má disponovať 5.7 alebo 5.8-palcovým displejom a väčšia 6.2 alebo 6.4-palcovým displejom.

samsung galaxy s8
zdroj fotografie: DesignWoOS (Instagram)

nenechaj si ujsť
Takmer bezrámikový displej Samsungu Galaxy S8 v zapnutom stave na prvej fotografii. Vyzerá femomenálne

zdroj fotografií: DesignWoOS (Instagram)

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
15%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
15%
Mám to
5%
Nepáči sa mi to
35%
Neznášam to
5%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.