Spoločnosť Dbrand je dobre známa najmä všetkým tým, ktorí pravidelne sledujú technologické YouTube kanály. Práve s touto kanadskou spoločnosťou, zaoberajúcou sa výrobou kvalitných skinov na rôzne zariadenia, totižto veľké množstvo zahraničných tech YouTuberov spolupracuje.

Niet sa ani čomu čudovať, nakoľko sa tomuto výrobcovi podarilo dokonale vyplniť dieru na trhu. Ak teda nerád zahaluješ krásu svojho smartfónu v nepekných plastových obaloch, no zároveň ho chceš mať aspoň ako-tak chránený, skiny sú pre teba priam stvorené. Tieto ochranné fólie s rôznou textúrou sú dostupné aj pre viaceré vlajkové smartfóny juhokórejskej spoločnosti Samsung. Len zopár hodín dozadu však na stránke dbrand.com pribudla nová dvojica modelov od tejto spoločnosti, pre ktoré sú skiny od dnešného dňa dostupné na predobjednanie. Konkrétne sa tak môžu tešiť všetci, ktorí si robia zálusk na Samsung Galaxy S8 či S8+.

zdroj fotografie: dbrand

Nenechaj si ujsť
Samsung Galaxy S8 a S8+ budú poriadne veľké smartfóny. Dokazuje to toto veľkostné porovnanie

V ponuke tohto e-shopu je totižto pre tieto modely dostupná široká škála skinov rôznych farebných kombinácií, ako aj textúr, takže si vyberie skutočne každý. Tieto vysokokvalitné fólie navyše nie sú finančne náročné a jednoducho sa aplikujú. Rozšírenie portfólia spoločnosti Dbrand nás však núti domnievať sa, že dizajnová stránka S8-čky viac pozmenená nebude. Nahráva tomu aj fakt, že oficiálne predstavenie týchto modelov prebehne už o niečo vyše dva týždne, konkrétne 29. marca. Ak sa ti teda dizajn nových vlajkových lodí Samsungu nepozdáva, s najväčšou pravdepodobnosťou ostaneš mierne sklamaný.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom