Na pripravovanú bondovku sa tešíme už niekoľko piatkov, no a konečne sme dostali aj prvý trailer, odhaľujúci klasickú atmosféru bondoviek s Danielom Craigom. Novinka bude niesť názov No Time to Die a okrem hlavného Bonda bude hosťovať hneď viaceré herecké talenty.

Daniel Craig sa nám do pamäte vryl ako ten novodobý James Bond z roku 2006 v titule Casino Royale, na ktorého prvotne hľadel, hádame každý fanúšik tajného agenta, s miernym skepticizmom. Teraz, po štyroch mimoriadných filmoch môžeme s čistým svedomím povedať, že tieto obavy boli úplne zbytočné. Ako však vyzerá Bond v novinke No Time to Die?

Trailer pôsobí presne tak efektne, ako by si to od tejto série očakával. Začína zľahka s miernym požmurkávaním na históriu série a postupne zároveň s hudbou graduje až do momentu totálneho akčného chaosu. Samozrejme nechýbajú kaskadérske kúsky, kopa zbraní, drahé autá a na prvý pohľad takmer nevyčerpateľný budget.

Po boku hlavného herca sa v traileri ukazuje aj Lashana Lynch, ktorá bola pri ohlásení novinky mylne považovaná za ženského bonda, no v podstate pôjde len o ďalšieho agenta 007. O chaos sa postará hlavný záporák No Time to Die, geniálny Rami Malek a veľkolepý návrat zažije talentovaný Christoph Waltz.

Nenechaj si ujsť
Toto sú hry, ktoré v roku 2019 trpeli otrasnou technickou stránkou

Tak ako si ty spokojný s bondovskou sériou s Craigom v hlavnej úlohe? Ktorý je pre teba ten pravý James Bond? Je to Sean Connery alebo Pierce Brosnan? Aké máš ty očakávania od 25. bondovky, ktorej sa na filmových plátnach dočkáš už v apríli?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom