Používateľ zo serveru XDA zverejnil nedávno tweet o tom, že nadchádzajúca verzia systému iOS prinesie zmenu, ktorá hnevala množstvo majiteľov iPhonov. 

Operačný systém iOS je nepochybne skvelým systémom, no aj tu sa nachádza niekoľko vecí, ktoré sú viac či menej otravné. Jednou z nich je aj zobrazovanie aktuálnej úrovne hlasitosti. Pri zvýšení/znížení hlasitosti sa v strede obrazovky zobrazí ikona, čo môže v niektorých prípadoch prekážať.

Názory sa líšia

Max Weinbach z XDA sa však na Twitteri vyjadril, že podľa jeho informácií sa táto ikona v ďalšej aktualizácii systému iOS vytratí. Aj keď teda ide o kozmetickú úpravu, viacero používateľov sa potešilo, nakoľko ich takáto zobrazovanie hlasitosti vyrušovalo pri aktuálnej práci na zariadení. Očakávať pritom môžme viacero zmien, pričom ako Weinbach hovorí, má ísť o priekopnícku aktualizáciu.

Aj keď sa veľa ľudí tejto správe potešilo, množstvo ostalo sklamaných a sú proti tomu. Dôvodom je hlavne argument, že iOS je vďaka tomu typický a zmenou by sa viac priblížil ku konkurenčnému Androidu. Každopádne však ide o správu, ktorá nebola oficiálne potvrdená a tak je možné, že sa nič podobné neudeje. Koniec koncov, podobné informácie sa šírili aj pred predstavením iOS 11.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom