Telekomunikačný operátor SWAN na dnešnej tlačovej konferencii informoval, že pokračuje v zrýchľovaní optických pripojení na internet. Od dnes má v ponuke až gigabitový internet v šiestich mestách po celom Slovensku. Nový Internet XL ponúka navyše za atraktívne ceny.

Tento balík dosahuje rýchlosť až 1000/100 Mbit/s a neuplatňujú sa pri ňom žiadne obmedzenia tzv. FUP. Dostupný je pre obyvateľov vybraných lokalít Bratislavy, Trnavy, Dubnice nad Váhom, Komárna, Trenčínaa Púchova. Už čoskoro plánuje SWAN rozšírenie tejto služby aj do ďalších slovenských miest, akými sú napríklad Nitra, Košice, Zvolen, Malacky, Dunajská Streda, Trenčianske Teplice či Slovenský Grob.

Postupné skvalitňovanie služieb

„Dlhodobo sledujeme cieľ skvalitňovania internetových služieb i pre rezidenčných zákazníkov, aby sme imumožnili napĺňať ich očakávania rýchlosti pripojenia a sledovať aj ten najnáročnejší obsah. Či už je tostreamovanie videí vo vysokom rozlíšení alebo hranie najnovších hier, náš zákazník sa nemusí obmedzovať rýchlosťou,“ uviedol CEO SWANu Roman Vavrík.

Prečítajte si tiež!
Najlepší gadget k tvojmu televízoru od Xiaomi je cenovo veľmi atraktívny. Podporuje obsah v 4K

Internet XL je dostupný už od 24,99 EUR, pričom platia štandardné podmienky inštalácie optického internetu. Vďaka tomu sa rozšíril aj počet obľúbených DUO balíkov, ktoré kombinujú rýchly internet s televíziou, o štyri. Spolu si tak zákazník môže vybrať až zo 16 kombinácií optického internetu a IPTV, aby mal istotu, že služba obsahuje presne to, čo reálne využíva.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom