Budúcnosť sveta Marvel Cinematic Universe na najbližšie dva roky je nám dobre známa. Štvrtá fáza sa bude rozprestierať medzi rokmi 2020 – 2021 a spolu obsahuje šesť filmov. Black Widow, Eternals, Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, Doctor Strange in the Multiverse of Madness, Spider-Man 3 a Thor: Love and Thunder. Zaujímavé informácie teraz prináša Movieweb.

Čo bude potom? Piata fáza je zatiaľ zahalená rúškom tajomstva a rok 2022 má oficiálne potvrdený iba jeden film – Black Panther 2 (6. máj 2022). Ďalej môžeme iba polemizovať o tom, čo v tomto roku ešte uvidíme. Bude to Blade? Budú to Strážcovia Galaxie 3 alebo Captain Marvel 2? Nuž, o jednom filme sme viac ako presvedčení.

Ktorý MCU film uvidíme v roku 2022?

Najnovšie informácie hovoria, že týmto filmom bude Ant-Man 3. Rozhodnutie o výrobe tohto filmu vraj v štúdiu Marvel Studios padlo pred dvoma týždňami. Únik informácií má na svedomí Twitter účet Charles Murphy, ktorý nás poslednú dobu zásobuje zaujímavými dátumami vydania, ktoré doposiaľ neboli oficiálne potvrdené. Podľa neho by sa malo ďalšie pokračovanie série Ant-Man dostať do kín 29. júla 2022, informuje Cinemablend.

Nenechaj si ujsť
Toto je 11 historicky najdrahších filmov Netflixu

Samotné natáčanie by malo započať už v lete roku 2021. Ďalším dôkazom je aj vytvorenie spoločnosti “Pym Particles Productions III LLC“, ktorá sa sformovala pred mesiacom. Samozrejme, nikdy si nemôžeme byť 100% istí až do oficiálneho potvrdenia šéfom Marvelu, Kevinom Feigem. A možno sa herec Paul Rudd v najbližšej dobe prekecne.

Počítame s tým, že Marvel Studios v roku 2021 opäť preberie všetku pozornosť na Comic-Cone v San Diegu na seba. Mali by prísť s kompletným oznámením Piatej fázy, v ktorej pravdepodobne uvidíme filmy ako Black Panther 2, Ant-Man 3, Captain Marvel 2, Strážcovia Galaxie 3, Blade a dúfame aj v Fantastic Four. Všetko nám však ukáže až čas…

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom