banner-umi-superCubot sa tento rok snaží zo všetkých síl zaujať svojimi zariadeniami a strhnúť tak na seba pozornosť celého technologického sveta. V dohľadnej dobe by sa to spoločnosti mohlo skutočne podariť hneď kvôli dvom zariadeniam. Tým prvým je smartfón Cubot S9, ktorý má prísť s duálnym fotoaparátom a procesorom Snapdragon 823 a druhým má byť fitness náramok Cubot V1.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Cubot V1 má byť náramok podobný Xiaomi Mi Band 2. Uniknuté fotografie ukazujú, že má ponúknuť veľmi podobné konštrukčné a dizajnové riešenie ako konkurencia od Xiaomi. Rovnako špecifikácie náramku sú podobné tým v Mi Band 2. Dočkáme sa tak rovnakého Bluetooth čipu (Dialon DA14580), ktorý zabezpečí plnú kompatibilitu a silné pripojenie. Polymérová batéria s kapacitou 80 mAh dáva nádej na naozaj dlhú výdrž. Tá by sa mohla vyšplhať až na 30 dní, čo predstavuje až tretinový nárast oproti 20 dňom u Xiaomi.

cubot V1-3

Novinka bude taktiež obsahovať displej, ktorý po dotyku zobrazí stručné informácie o čase, prejdených krokoch, spálených kalóriách alebo zmeškaných upozorneniach. Cubot V1 bude disponovať aj akcelerometrom MMA8652 určeným na presné monitorovanie pohybu. Náramok bude vyrábaný v spolupráci s nemeckou firmou Bayer. To značí, že náramok bude pravdepodobne hypoalergénny a extrémne citlivý k pokožke a životnému prostrediu.

cubot V1-4

Kovová spona zaručí skutočne pevný spoj a rozhodne sa nemusíte báť, že by vám pri športe a extrémnych aktivitách náramok zo zápästia skĺzol. Voda, prach a malé nečistoty nebudú mať žiadnu šancu preniknúť do tohto smartbandu, keďže bude voči nim chránený. Čerešničkou na torte je jednoduché nabíjanie pomocou univerzálneho microUSB konektora. Náramok bude dostupný v sivej, čiernej a bledomodrej farbe. Cubot V1 sa zobrazil aj na krátkom videu, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom