Cubot S9 má ponúknuť duálny fotoaparát, 6 GB RAM a Snapdragon 823

banner-p9
Čínska spoločnosť Cubot sa svojím najnovším počinom rozhodla rozvíriť vody mobilného priemyslu. Nová vlajková loď tohto výrobcu má niesť označenie Cubot S9. Táto spoločnosť sa doteraz sústredila skôr na zariadenia nižších tried. Teraz však plánuje smartfón so špecifikáciami, ktoré nedajú absolútne žiaden priestor na kompromisy. Poďme sa teda spoločne pozrieť na to, čo prinesie spomínané zariadenie.

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Procesor Qualcomm Snapdragon 823, ktorý by mal kooperovať so 6 GB operačnej pamäte zabezpečí dostatok výkonu na viacero rokov dopredu. Interné úložisko má dosahovať veľkosť 128 GB. Na fotografovanie bude slúžiť duálny fotoaparát, ktorý ponúkne rozlíšenie 16 MPx. Predná kamera ponúkne rozlíšenie 8 MPx. Prednej strane bude vládnuť displej o veľkosti 5,5 palca, ktorý pre Cubot dodáva spoločnosť Sharp. Ďalej sa dočkáme batérie s kapacitou 2800 mAh, ktorú bude možné dobíjať cez konektor USB typu C. Ten bude taktiež slúžiť na prenos bezstratového zvuku do slúchadiel. Toto všetko má poháňať systém Android vo verzií 6.0 Marshmallow.

Cubot X17 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


cubot s9
Spolu so špecifikáciami sme sa tiež dočkali aj prvých renderov Cubot S9. Tie nám ukazujú novinku z viacerých uhlov a musíme poznamenať, že tento smartfón vyzerá naozaj lákavo. Zaujímavé je vyhotovenie hardvérového tlačidla domov, ktoré je situované v strede pod displejom. Toto tlačidlo s tvarom zrezaného kruhu má mať v sebe zabudovaný skener odtlačkov prstov. Minimálne rámiky okolo displeja taktiež nie sú na škodu. Ďalšou zaujímavou vlastnosťou tohto zariadenia je jeho hrúbka. Tá je vo vrchnej časti zariadenia o čosi vyššia a postupne klesá smerom k spodnej hrane tohto smartfónu.

Cubot-S9

cubot s9-2

Cubot S9-3

cubot s9-1
Spoločnosť Cubot ukazuje, že už viac nechce hrať druhé husle, a že dokáže vyrobiť naozaj poriadny smartfón. To, či sa Cubot naozaj odváži predstaviť takýto smartfón, uvidíme už v blízkej budúcnosti.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]