Xiaomi Mi Band 2 oficiálne: OLED displej, 20-dňová výdrž, certifikácia IP67 a cena 20 €!

banner-mi-max
Xiaomi Mi Band 2 sa konečne dočkal svojho oficiálneho predstavenia a stáva sa tak nástupcom veľmi úspešného náramku Mi Band 1S, predstaveného minulý rok. Novinka je obzvlášť dôležitá v tom smere, že ide o vôbec prvý inteligentný náramok Xiaomi, vybavený OLED displejom. Displej na Mi Band 2 zobrazí najdôležitejšie informácie priamo na ruke užívateľa a ten už nebude natoľko závislý od mobilného zariadenia.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Na OLED displeji nového Xiaomi Mi Band 2 tak budete môcť zobraziť údaje o srdcovom tepe, čas, vzdialenosť, kalórie, zostávajúcu energiu a mnoho iného. Zlepšení sa dočkala aj vnútorná výbava náramku. Hardvér náramku odteraz podporuje nový algoritmus pre krokomer, ktorý dokáže efektívne rozpoznať či kráčate alebo nečinne sedíte. Zlepšiť by sa tak mala presnosť počítania jednotlivých krokov. Náramok ďalej podporuje hovory, textové správy, budíky, 7 odlišných druhov pripomienok alebo upozornenie na dlhodobé sedenie. Všetky tieto detaily môžu byť zobrazené na displeji zariadenia. Spoločnosť tiež uviedla, že dokázala vylepšiť funkciu sledovania spánku, ktorá by teda mala byť presnejšia. Náramok tiež môžete použiť na odomknutie svojho smartfónu, vyhnete sa tak zadávaniu kódov, vzorov, či snímaniu odtlačkov prstov.

Xiaomi MiBand 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi-band-2-oficialne1
Xiaomi Mi Band 2 prichádza s novým gumeným remienkom, ktorý je šetrný k pokožke. K dispozícii bude viacero farebných prevedení náramku. Vzhľadom na to, že súčasťou náramku sa stal energeticky náročný displej, spoločnosť zväčšila kapacitu batérie až o 55 %, čo znamená, že výdrž zariadenie bude dosahovať skvelých 20 dní na jedno nabitie. Súčasťou zariadenia je aj certifikácia odolnosti voči prachu a vode IP67, takže náramok nebudete musieť skladať ani počas sprchy či umývania rúk. Xiaomi sa zároveň podarilo udržať aj nízku cenovku náramku. Mi Band 2 bude v domácej Číne dostupný za cenu približne 20 €. Do predaja sa dostane 7. júna.

xiaomi-mi-band-2-oficialne6xiaomi-mi-band-2-oficialne2

Zdroj: Mi.com

Pošli nám TIP na článokNovinky