Cube iWork8 Ultimate: 8″ tablet s Intel Cherry Trail CPU, Windowsom 10 a cenou 79 €

banner-letv-one-pro
Cube v Číne patrí medzi známych výrobcov tabletov. Spoločnosť sa snaží zaujať tabletmi s perfektnou výbavou a zároveň nízkou cenou. Medzi nich určite patrí aj Cube iWork8 Ultimate, ktorého cena nepresahuje hranicu 80 €.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tablet Cube iWork8 Ultimate zaradil do ponuky e-shop Gearbest.com, ktorý ho predáva za skvelých 79 €. Za túto však Cube iWork8 Ultimate ponúka veľmi zaujímavú výbavu. Ide tak o 8″ tablet, ktorého displej využíva IPS technológiu a prichádza s rozlíšením 1280 x 800 pixelov. O výkon tabletu sa stará štvorjadrový procesor Intel Cherry Trail Z8300 s maximálnym taktom 1,8 GHz a 64-bitovou architektúrou, ktorý je vyrobený moderným 14nm výrobným procesom.

cube-iwork8-ultimate
Procesoru sekunduje operačná pamäť RAM typu DDR3L o veľkosti 2 GB a grafický čip Intel HD Graphics Gen 8. Pre používateľa je dostupných až 32 GB vnútornej pamäte, pričom k dispozícii je aj slot pre microSD karty do 32 GB. Cube iWork 8 Ultimate ponúka aj dvojicu 2 MPx fotoaparátov.

Všetok hardvér tabletu napája 3300 mAh batéria, zatiaľ čo softvérovú stránku tvorí Windows 10 od Microsoftu. Systém prichádza primárne s anglickým a čínskym jazykom, no po pripojení na WiFi si môžete stiahnuť aj iné jazyky. Výbavu Cube iWork8 Ultimate uzatvára mini HDMI výstup, Bluetooth 4.0 a podpora OTG.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.