Crash Bandicoot je jeden z najznámejších herných charakterov v histórii. Už ubehol nejaký ten čas, odkedy si mohli hráči zahrať za túto postavičku. Čoskoro sa ale fanúšikovia dočkajú inovovanej verzie, ktorá prinesie množstvo vylepšení, a to nielen po grafickej stránke. 

N. Sane Trilogy je nová hra z upravených troch originálnych častí Crash Bandicoot, Cortex Strikes Back a Wraped, ktoré boli vyvinuté americkou vývojárskou spoločnosťou Naughty Dog pre platformu PlaystationVývojári dali hre kompletnú vizuálnu úpravu a sprístupnili ukážku jedného celého levelu s názvom „Sewer or Later“, ktorý originálne pochádza z hry Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back. Podľa tohto videa môžeme spozorovať impozantné grafické podanie nového titulu.

Ukazuje tiež, ako Vicarious Visions v hre využilo realistické osvetlenie. Hráčom tak chce priniesť ešte lepší herný zážitok a dodať jej modernejší vzhľad. Vylepšenia sa týkajú aj ovládania pohybu postavičky, ktorá sa môže svižne pohybovať po celom hernom svete, pričom ju po celý čas bude mať hráč pod kontrolou. Vo videu sú znázornené aj bonusové levely, ktoré sú hráčovi ponúkané v priebehu hry. Ešte pred oficiálnym odhalením tak máš aj ty možnosť nahliadnuť na prostredie a vylepšenia v hre.

Nenechaj si ujsť
Super Mario Run odteraz už aj pre Android! Neváhaj a sťahuj túto pecku aj ty

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy bude oficiálne predstavené už 6. júna pre PlayStation 4. Pokiaľ ťa táto legendárna hra v novom šate zaujala, nenechaj si ujsť videá, ktoré ti z herného sveta Crasha Badicoota odhalia ešte viac. Pre predstavu, aké novinky v tomto hernom titule štúdio Vicarious Visions prinieslo, si nezabudni pozrieť aj video nižšie. Práve to porovnáva pôvodnú hru s verziou N. Sane Trilogy, na ktorú sa už teší celá herná komunita. Hrával si niekedy Crasha Bandicoota alebo si plánuješ vyskúšať túto vynovenú verziu?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú