Nový Coolpad IVVI s hrúbkou 4.7mm bude najtenší smartfón na svete

Čínska značka Coolpad si možno bude môcť užiť titul najtenší smartfón na svete vďaka svojmu produktu IVVI. Coolpad vydáva smartfóny pod značkou IVVI ako ich odpoveď na rastúcu popularitu telefónov, ktorých hlavná podstata je v tom, že vyzerajú naozaj dobre a „cool“ na úkor kvalitného a silného hardvéru.

Tento rastúci trend sme zaznamenali v posledných mesiacoch a to u výrobcov ako je OPPO či Vivo, ktorí so svojimi novinkami dbali najmä na dizajn a výnimočne na hrúbku zariadenia. Nové IVVI telefóny môžu tento trend nasledovať. Obrázok, ktorý sme objavili, ukazuje zadnú stranu ich smartfónu spolu s otázkami. 4,7 mm? 4.7-palca?

Údajne sa tieto otázky hodnoty vzťahujú k hrúbke tela a k veľkosti displeja nového smartfónu. 4,7-palcový smartfón by nebol žiadne prekvapenie, ale ak by jeho hrúbka bola 4,7 mm, stal by sa tento smartfón najtenším na svete!

Ostáva nám ale veľmi dôležitá otázka, ktorú nám IVVI vo svojom obrázku nepoložil. Aká veľká batéria sa vojde do tak tenkého smartfónu?

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Stanislav Holeva
Som študentom Technickej univerzity v Košiciach. S Androidom som sa stretol asi pred troma rokmi odkedy je aj mojím koníčkom. Prešlo mi cez ruky mnoho zariadení, ktoré mi dodali chuť a skúsenosti k tomu, aby som sa venoval práve portálu Touch.sk a pokúsil sa obohatiť svojimi príspevkami slovenskú a českú scénu dotykových zariadení. Momentálne som majiteľom zariadení: Nexus 5, Sony Xperie P, Samsung Galaxy S3 a iPhone 4S. Rád odpovedám na otázky a riešim problémy, ktoré majú niečo spoločné s mobilnými technológiami. Doposiaľ som figuroval ako redaktor pre Androidnews.sk. Mojím ďalším vášnivým koníčkom je fotografia.