Mladí Bratislavčania, ktorí prerazili vo svojom meste s netradičným nápadom, sa rozhodli podporiť a zvýrazniť aj ďalšie lokality Slovenska Vyzývajú všetkých Slovákov, aby im poslali návrhy na ikonické stavby a budovy, ktoré dostanú novú umeleckú podobu.

Na ich tričkách a mikinách sa spočiatku objavovali názvy bratislavských lokalít ako Staré mesto, Dlhé diely či Petržalka, ale objavili sa už aj grafické zobrazenia známych osobností zo slovenskej histórie či iné lokality na Slovensku.

Tentokrát má ich portfólio rozšíriť limitovaná edícia grafík ikonických stavieb a budov, ktoré máme na Slovensku. Na spoluprácu ich oslovila značka Samsung, ktorá chce takýmto spôsobom podnietiť ľudí, aby si uvedomili jedinečnosť týchto miest. Samsung sa rozhodol pre spoluprácu s Bratiska najmä preto, že ide o lokálny projekt a mladých perspektívnych dizajnérov.

Výber miest je vo vašich rukách

O tom, aké miesta či budovy budú súčasťou limitovanej edície, rozhodne odborná porota zložená zo zástupcov Samsungu, Bratisky a Sajfu, ktorí vyberú zo zaslaných návrhov 6 miest. Návrhy miest, ktoré nechcete, aby sa na ne zabudlo, môžete zasielať na emailovú adresu [email protected] do soboty 26. októbra. K tipu na ikonickú stavbu a budovu na Slovensku nezabudnite doplniť svoju adresu a konfekčnú veľkosť, aby vám tričko alebo mikina padli ako z katalógu. Losovať so bude šesť výhercov, ktorí dostanú túto limitovanú edíciu.

Skice už aj bez papiera

Víťazné návrhy nakreslia chalani z Bratisky na Galaxy Note10, ktorý nie je len manažérskym smartfónom, ako si mnoho ľudí myslí, ale ocenia ho aj mladí kreatívci. Dôkazom je aj video, ktoré zachytáva chalanov z Bratisky na ich potulkách po Slovensku. Počas nich si už vyskúšali, ako jednoducho môžu naskicovať svoje nápady priamo v teréne.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom