Cyberpunk 2077 aj napriek rôznym kontroverziám spojeným s jeho technickou nedokonalosťou patrí z herného hľadiska medzi najlepšie hry posledných rokov. Pokiaľ si s kúpou doteraz váhal a vlastníš dostatočne výkonný počítač, vieš ho teraz získať za takmer polovicu ceny.

Na zvýhodnený digitálny kód s hrou, zameniteľný za tradičnú digitálnu verziu skrz platformu GOG.com, upozorňuje The Verge. Hra je na digitálnom trhovisku Eneba dostupná za polovicu reálnej ceny, pričom tá sa ešte stále drží na väčšine popredných digitálnych platforiem okolo čiastky 60 €.

FonTech

Na spomínanom portáli môžeš momentálne získať kód s hrou za 39,05 dolárov, čo je v prepočte niečo málo cez 32 eur. Pri nákupe treba rátať aj so servisným poplatkom služby, ktorý činí 2,58 dolára. Dobrou správou je, že ide o globálnu verziu, uplatniteľnú na GOG po celom svete.

Je portál Eneba legitímny?

Trhovisko Eneba by sme definovali ako Ebay pre digitálne kódy hier. Služba agreguje ponuky viacerých obchodníkov, kde ich vo svojej ponuke uprednostňuje na základe pozitívnosti recenzií a ceny. Často ide o ďaleko lacnejšie spôsoby získavania hier, ako napríklad v prípade titulu Cyberpunk 2077 vyššie.

Podobné služby sa v minulosti stretli s vlnou kritiky, mohlo by sa totiž zdať, že vývojárov ochudobňujú o príjmy. Asi najznámejší škandál sa týka trhu G2A, ktorý podľa Redditu ponúkal hry z hacknutých účtov, respektíve kradnutých kreditných kariet.

Kontroverzia bola vtedy v nemalej miere medializovaná, keďže do marketingovej kampane služby bolo zapojených množstvo známych osobností digitálneho priestoru. Trhovisko Eneba od roku 2018, kedy služba vznikla, žiadny podobný škandál nepostretol a jeho recenzie na portáli Trustpilot sú na výbornej úrovni.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom