Xiaomi Mi 9 je najnovšia vlajková loď od čínskeho giganta, ktorá ponúka nekompromisný pomer ceny a výkonu. Jedna z jeho prvých majiteliek však s doručeným smartfónom nebola spokojná. 

Xiaomi je už dlhodobo známe vďaka svojim smartfónom, ktoré núkajú častokrát oproti konkurencii nekompromisný pomer ceny a výkonu. Výnimkou nie je ani najnovší model Mi 9, ktorý aktuálne valcuje benchmarky, pričom ponúka takmer všetky vymoženosti tých najlepších smartfónov pre rok 2019 za cenu od 449 € za globálnu verziu.

Sklamanie, ktoré rozhodne nechce nikto zažiť

Jednou z hlavných dominánt novinky je trojitý fotoaparát na zadnej strane, pod ktorým je umiestnená dióda LED blesku. Ako informoval portál Gizmochina, jednu z čerstvých majiteliek Xiaomi Mi 9ale pri rozbalení čakalo nemilé prekvapenie. Pod spomínaným fotoaparátom nenašla žiadnu diódu LED blesku. Svojím sklamaním sa tak ihneď pochválila príspevkom na sociálnej sieti Weibo, ktorý medzičasom už stihol byť aj vymazaný.

V spomínanom príspevku na sociálnej sieti postihnutá majiteľka označila niekoľkých vedúcich manažérov aj samotného CEO Xiaomi, Lei Juna, spolu s hashtagom Xiaomi. Hneď po zverejnení príspevku naň zareagoval prostredníctvom súkromnej správy pracovník oficiálneho účtu oddelenia zákazníckej podpory. Telefón bude našťastie pre jej majiteľku vymenený, no doposiaľ nie je známe, či bol tento prípad ojedinelý, alebo Xiaomi už doručilo viacero kusov Mi9 bez LED blesku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom